Aile Sağlık Merkezi Açılış İçin Gün Sayıyor

Düzce İl sağlık müdürü Dr. Yasin yılmaz, Akçakocalılara yakın zamanda hizmet vermeye başlayacak yeni Akçakoca ilçe sağlık müdürlüğü ve aile sağlığı merkezini ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Aile Sağlık Merkezi Açılış İçin Gün Sayıyor
5.04.2022 - 18:13
Güncelleme 5.04.2022 - 18:22
Kaynak: Haber Merkezi
2048

İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz Akçakoca ilçemizdeki sağlık hizmetlerinin geliştirilmesi, daha kaliteli sağlık hizmeti sunumunun yapılabilmesi amacıyla başlanılan ve yakın bir zamanda vatandaşlarımıza sağlık hizmeti vermeye başlayacak olan Yeni Akçakoca İlçe Sağlık Müdürlüğü ve Aile Sağlığı Merkezini ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

İl Sağlık Müdürü Dr.Yasin Yılmaz Akçakoca ilçemize çok değerli bir sağlık tesisinin kazandırmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, emeği geçen ve bizlerden hiçbir zaman desteklerini esirgemeyen tüm devlet büyüklerimize teşekkür ediyorum Dedi.

Dr. Yılmaz sağlık merkezimizde yürütülen bakım, temizlik ve çevre düzenleme çalışmalarının tamamlanmasının ardından Akçakoca İlçe Sağlık Müdürlüğü’nün ve Aile Sağlığı Merkezinin sağlık tesisimize taşınarak yakın bir zamanda vatandaşlarımıza hizmet vermeye başlayacağını belirtti.

Ziyarette İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz’a Personel ve Destek Hizmetleri Başkanı Arif Şahin, Personel ve Destek Hizmetleri Başkan Yardımcısı Halil Güler’de eşlik etti.


Editör: N. Cingirt