Denizgez’den Öğretmenler Günü mesajı

Akçakoca Çalışan Gazeteciler Başkanı Ziya Denizgez, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle mesaj yayınladı.

 Denizgez’den  Öğretmenler Günü mesajı
24.11.2015 - 10:02
1845

 

Akçakoca Çalışan Gazeteciler Derneği Başkanı Ziya Denizgez, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle mesaj yayınladı.

 

Akçakoca Çalışan Gazeteciler Derneği Başkanı Ziya Denizgez, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle mesaj yayınladı. "Tüm öğretmenlerin öğretmenler gününü kutluyorum." diyerek başlayan Denizgez mesajında;  “Öğretmenlik insanlık tarihinin en anlamlı ve ölümsüz mesleğidir” ifadelerini kullandı.

 

Akçakoca Çalışan Gazeteciler Derneği Başkanı Ziya Denizgez Öğretmenlerin, insanlığı aydınlık yarınlara taşıyan kahramanlar olduğunu ifade eden Denizgez mesajında” Çocuklarımızın ve gençlerimizin eğitilerek geleceğe hazırlanmasını sağlayan öğretmenler, ülkemizin de bu vesileyle geleceğine yön vermektedir. Tüm meslek grupları öğretmenlerin elinde şekillenmektedir. Özgürlüğü, bağımsızlığı, ulusal egemenliği, cumhuriyeti ve demokrasiyi koruyan bu değerleri koruyup yüceltecek kuşakları yetiştiren değerli öğretmenlerin, varlığıyla gelecekten en ufak kaygımız ve endişemiz yoktur.

 

En zor şartlarda bile, ülkemizin her köşesine ulaşarak ışık olan, fedakârlıkların en büyüğünü gösteren, eğitmeyi ve öğretmeyi bir ideal olarak benimseyip ülkemizi çağdaş medeniyet seviyesine çıkarma gayreti gösteren tüm öğretmenlerimizin öğretmenler günü kutlu olsun " dedi.

 

Akçakoca Çalışan Gazeteciler Derneği Başkanı Ziya Denizgez, mesajının sonunda,  ebediyete intikal etmiş tüm öğretmenlerimize Allah´tan rahmet, hayatlarını sürdüren öğretmenlerimize de sağlıklı ve uzun ömür diliyorum " ifadelerini kullandı.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız