Tek karar: Bakan istiyoruz!

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası’nda gerçekleştirilen “ Düzce Bakan istiyor “ toplantısı gerçekleştirildi

Tek karar: Bakan istiyoruz!
10.11.2015 - 20:52
2049

 Düzce Ticaret ve Sanayi Odası’nda gerçekleştirilen “ Düzce Bakan istiyor “ toplantısı gerçekleştirildi.i Yaklaşık 50 sivil toplum kuruluşunun katıldığı toplantı da CHP Düzce İl başkanı Mustafa İzgin yaptığı açıklama ile damga vurdu. İzgin: “ Söz konusu Düzce ise biz her şeye varız” dedi.

  “ Gelin birlik olalım, Düzce’mize bakan kazandıralım” sloganı ile bir araya gelen 50 sivil toplum kuruluşu,  “ artık yeter, yeni hükümette Bakan istiyoruz “ dedi.

Toplantıya TSO, DESOB, MEMURSEN, Düzce Barosu  gibi Düzce’nin önemli sivil toplum kuruluşları katılırken toplantıya siyasi parti olarak CHP Düzce İl başkanı Mustafa İzgin’de katıldı. MHP’den ise toplantıya kimsenin katılmaması gözlerden kaçmadı.

İzgin: “ Gerisi teferruattır”

Toplantıya katılan Cumhuriyet Halk partisi Düzce il Başkanı Mustafa izgin, bakan istenilen toplantıda söz alarak Düzce için ellerinden gelen her şeyi yapabileceklerini dile getirdi. İzgin şu şekilde devam etti: “ Söz Konusu Düzce ise gerisi teferruattır. Biz Cumhuriyet Halk Partisi olarak Düzce için bir taş kaldırılacaksa biz o taşın altına elimizi koymaya hazırız. Düzce’nin menfaatleri için CHP her şeyi yapmaya hazırdır. Parti gözetmeksizin tüm Düzceliler ortak hareket etmeli. Düzce’ye en az bir bakan istiyoruz. Kadının olduğu yerde disiplinin olduğuna inanıyorum. Bu yüzde Düzce bakan alacaksa Ayşe Keşir hanımı bakan olarak görmek istiyoruz” dedi.

Tek Karar bakan istiyoruz

Toplantıya katılan tüm sivil toplum kuruluşları tek tek söz aldığı toplantıda Düzce’nin artık bakan alması gerektiğini belirtti. Ayrıca  toplantıda imza kampanyasının başlatılması kararı alınırken verilen faks numarasına faks yağmurunun tutulması istendi.