Düzce Belediyesi EMITTe hazırlanıyor

ITE Turkey tarafından organize edilen dünyanın en büyük 5 turizm fuarı arasında yer alan EMITT Fuarının (Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı) bu yıl yirmincisi gerçekleşecek.

Düzce Belediyesi EMITTe hazırlanıyor
3.11.2015 - 08:11
1259

ITE Turkey tarafından organize edilen dünyanın en büyük 5 turizm fuarı arasında yer alan EMITT Fuarı'nın (Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı) bu yıl yirmincisi gerçekleşecek. EMITT Fuarı'nda her yıl katılım gösteren Düzce Belediyesi, 20. yaşında da fuardaki yerini alacak.

 Türkiye'nin 81 ilinden ve dünyanın çeşitli ülkelerinden katılımcıların kendi bölgelerine ait yöresel ürünlerini ve kültürlerini tanıttığı Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı'nın (EMITT) bu yıl yirmincisi gerçekleşecek.

ITE Turkey tarafından organize edilen dünyanın en büyük 5 turizm fuarından birisi olan EMITT  Fuarı'na her yıl katılan Düzce Belediyesi, bu yıl da çeşitli etkinlikler çerçevesinde Düzce'nin tanıtımına katkı sağlayacak.

Düzce’nin tabiat güzelliklerini ve kültürel kimliğini ortaya çıkaran broşür ve kitapların yanı sıra farklı etkinliklerle de Düzce'nin tanıtılmasını sağlayan Düzce Belediyesi, EMITT Fuarının 20. yaşı için hazırlıklara başladı.

28-31 Ocak 2016 tarihleri arasında gerçekleşecek EMITT Fuarı ile ilgili detaylar önümüzdeki haftalarda şekillenecek.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız