Kuzey Çevre yolu iyi ama...

Kaynaşlı ile Çamköy’ü birbirine bağlayan çevre yolu resmi açılışı olmamasına rağmen kullanılırken, çevre yolunun Akçakoca yolu çıkışı büyük tehlike oluşturuyor.

Kuzey Çevre yolu iyi ama...
19.10.2015 - 23:17
3055

Kaynaşlı ile Çamköy’ü birbirine bağlayan çevre yolu resmi açılışı olmamasına rağmen kullanılırken, çevre yolunun Akçakoca Ereğli çıkışı büyük tehlike oluşturuyor.

 Kaynaşlı’ya bağlı Üçköprü Köyü’nden başlayarak, D-655 Akçakoca Ereğli karayolu Çamköy Mahallesi’ne kadar uzanan çevre yolu resmi açılışı olmamasına rağmen kullanılmaya devam ediyor. Özellikle Ankara’dan gelen kamyon ve TIR araçları Zonguldak ve Akçakoca’ya gitmek için bu yolu tercih ediyorlar.

Ancak yolun D-655’e çıkışında sorun yaşanıyor. Yolun aniden karayoluna katılması tehlikeleri de beraberinde getiriyor. Yolun tam kapasite ile kullanılmaya başlanması ile sorun daha da büyüyerek trafik kazalarını da beraberinde getirecek. Bir an önce yolun özellikle D-655’e katılım noktasında tedbir alınması bekleniyor. 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (2)

 • ahmet serdar
  ahmet serdar
  3.04.2021 18:41

  aynen katılıyorum. o çıkış bir mühendislik faciası...

 • kesinlikle katılıyorum.
  kesinlikle katılıyorum.
  3.04.2021 18:41

  orada yolun baglantı noktası köprünün başlangıc yeri oldugu için yol verecek cep yok. direk olarak sag şeride dalınıyor. önlem alınmazsa büyük sıkıntılara yol acar

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız