Kaymakam Özer’den Kurban Bayramı mesajı

Akçakoca Kaymakamı Mehmet Özer Kurban Bayramı Mesajı yayınladı…

 Kaymakam Özer’den Kurban Bayramı mesajı
23.09.2015 - 11:48
1913

 

Akçakoca Kaymakamı Mehmet Özer  Kurban Bayramı Mesajı yayınladı…

 

Özer Kutlama Mesajında  ;“Kıymetli Akçakocalı Hemşehrilerim,

 

Milli kültür değerlerimizin başında gelen “Dini Bayramlarımız “dan Kurban Bayram’ına ulaşmış bulunuyoruz. Bayramımız Kutlu ve Mübarek olsun. Milletçe bu mübarek ve kutlu günümüzü başta Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ve ebediyete intikal etmiş ve halen devam etmekte olan “iç güvenlik harekatında” rahmete uğurladığımız şehitlerimize ve hayatta bizimle birlikte var olan “Gazilerimize” duyduğumuz “minnet ve şükranla” kutlamanın gururunu yaşıyoruz.

 

Kurban Bayramı kardeşliğimizin sembollerindendir. Var ise Dargınlıklar ve kırgınlıklarımızın giderilmesine vesile olmasını dilerim. İhtiyaç sahibi kimselerimize “kimse” olma fırsatıdır “Bayram’larımız “. Yakınlarımız ve yakınımızda olanlardan başlamak üzere her türlü “ilgimiz”le mutlu edebileceğimiz çocuk, genç, yaşlı demeden samimi bir şekilde birbirimizin Bayram’ını kutlayalım. Bayram’lar ancak o takdirde “Bayram gibi” kutlanmış olurlar.

 

Sevgi, saygı ve hoşgörünün arttığı, az çok demeden “var olanımızı” gönülden paylaştığımız güzel bir Bayram geçirmemizi dilerim.

 

Bastığınız yer Bayram olsun. “ dedi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız