Biletler tükenince dönüş pazartesi, salıya sarktı

Tatilini memleketlerinde ve tatil beldelerinde geçirmek isteyenler dönüş tarihini 27 Eylül olarak belirleyince D otobüs biletleri tükendi.

Biletler tükenince dönüş pazartesi, salıya sarktı
23.09.2015 - 06:48
1016

Tatilini memleketlerinde ve tatil beldelerinde geçirmek isteyenler dönüş tarihini 27 Eylül olarak belirleyince  otobüs biletleri tükendi. Sektör temsilcileri ise “ 27 Eylül için dönüş bileti tükendi bir çok kişi 28 eylül ve 29 eylül’e kaldı” dedi

 Kurban Bayramı tatilinin 9 güne çıkmasıyla yaklaşık 100 bin kişi otobüslerle memleketlerine yada seyahetlere çıktı. Bu 100 bin kişinin yanı sıra kendi aracıyla yollara dökülenleri de hesaba katarsak 9 günlük bu tatilin dönüşünün bayağı çileli olacağını tahmin etmek yanlış olmaz. Özellikle henüz bilet bulamayanların işi bayağı zor.

Tatilini Düzce’de veya tatil beldelerinde geçirmek isteyenler dönüş tarihini 27 Eylül olarak belirleyince otobüs biletleri tükendi. Ek seferlerin de dolduğunu belirten sektör temsilcileri, sadece Düzce’de değil tüm Türkiye’de bu sıkıntının yaşandığını belirttiler. Temsilciler, “ Gidişlerde sorun yok. Ama herkes 27 Eylül’de dönmeye çalışıyor. Bu mümkün olmayacak” dedi. 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız