Hürriyeti basan AKPli vekil bedelli askerlik yapmış

Hürriyetin binasını basan grupta yer alan AKP İstanbul Milletvekili Abdurrahman Boynukalının bedelli askerlik yaptığı ortaya çıktı.

Hürriyeti basan AKPli vekil bedelli askerlik yapmış
7.09.2015 - 21:49
1774

 Hürriyet'in binasını basan grupta yer alan AKP İstanbul Milletvekili Abdurrahman Boynukalın'ın bedelli askerlik yaptığı ortaya çıktı.

 

 Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Dağlıca saldırısıyla ilgili, dün gece sarf ettiği "Eğer 400 vekil bir partiye verilseydi bunlar yaşanmazdı" sözlerini haberleştiren Hürriyet'in binasını 150-200 kişilik eli taşlı sopalı bir grup basmış, bina ve çevresine zarar vermişti.

 

Hürriyet'i basan grubun başında olan, AKP Geçlik Kolları Genel Başkanı ve aynı zamanda AKP İstanbul Milletvekili olan Abdurrahim Boynukalın bina önünde yaptığı açıklamada "Allah’ın izniyle, sadece Aydın Doğan medyası değil, bütün HDP’siyle, PKK’sıyla, bütün terör örgütleriyle ve ilk başta da Fethullahçı terör örgütüyle, biz başkan yaptırdıktan sonra onlar da defolup gidecek …" ifadelerini kullanmıştı.

 

Boynukalın ayrıca Twitter hesabından da şöyle bir paylaşımda bulunmuştu:

 

 

ASKERLİĞİ BEDELLİ YAPMIŞ

 

Karşı Gazete'de yer alan habere göre, dün gece Hürriyet'i basan Boynukalın askerliğini bedelli olarak yapmış.

 

1987 doğumlu olan AKP İstanbul Milletvekili Abdurrahim Boynukalın'ın Mamak askerlik şubesine 9 Şubat 2015'te başvurarak 18 bin TL karşılığında askerliğini bedelli yaptığı ortaya çıktı.

 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız