Ömürler bitti o, 5 yıldır hala bitmedi...

AK Parti Düzce Milletvekilleri ve İl Başkanı Hikmet Keskin, Aziziye Mahallesinde 5 yıldır bir türlü bitirilemeyen ve sayızı müteahhit değiştiren 300 yataklı Düzce Hastanesi inşaatında incelemelerde bulundu.

Ömürler bitti o, 5 yıldır hala bitmedi...
15.08.2015 - 22:31
1954

 AK Parti Düzce Milletvekilleri ve İl Başkanı Hikmet Keskin, TOKİ Konut İdaresi Başkanlığı uzmanları ile birlikte Aziziye Mahallesinde 5 yıldır yapımı devam eden ve sayızı müteahhit değiştiren  300 yataklı Düzce Hastanesi inşaatında incelemelerde bulundu. AK Parti heyeti, yapımı yeniden duran  inşaatın son durumu hakkında bilgi aldı.

AK Parti heyeti Fevai Aslan'ın AK parti il başkanlığı yaptığı 2010 yılında temeli atılan ve 5 yıldır bir türlü bitmeyen 300 yataklı Düzce Hastanesi hakkında yetkililerden bilgi aldı. Düzce’de yatırımların ve projelerinin takibine erken seçim çalışmaları nedeniyle hız veren AK Parti Düzce Milletvekilleri, son olarak 300 yataklı Hastane hakkında da bilgileri TOKİ uzmanı Gökhan Kasap ve Hastane Müteahhidi Selahattin Çalgan’dan aldı.

Hastane inşaatının gecikmesinin eski müteahhitlerden kaynaklandığını belirten AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, hastane inşaatının yüzde 88’lik kısmının sona erdiğini ve 300 yatak kapasitesinin 352’ye çıkarıldığını kaydetti.

AK Parti heyeti, hastanenin tüm bölümleri hakkında bilgiler alırken özellikle hastaların rahatlığı için odalar ve ameliyathanelerinde incelemelerde bulundu. Hastane inşaatında yaptıkları incelemeler sonunda AK Parti heyeti adına konuşan Düzce Milletvekili Faruk Özlü,” Seçim öncesinde ne söz verdiysek onların hepsini yerine getirmeye çalışıyoruz. Ankara’da Bakanlıklarımızda, Genel Müdürlüklerimizde bizzat projeleri takip ediyoruz. Hastane sorunu bize iletiliyordu ve artık bu konuda da sona gelindi. Yüzde 88 oranında hastanemiz bitti.

Bugün de Düzce Hastanemizde incelemelerde bulunduk. 300 yataklı olan hastanemiz 352 yataklı olarak bitirilecek. Araştırma Hastanemizin ek binası da bittiğinde yaklaşık 550 yatak kapasitesine ulaşacağız. TOKİ Başkanlığından Uzmanımız bize inşaat hakkında bilgiler verdi. Önümüzde ay geçici kabuller yapılacak ve ardından da yıl sonuna kadar hastanemizin açılışını yapacağız. Hastanemiz artık bitti diyebiliriz. Düzce’mize hayırlı olsun” ifadelerinde bulundu.

17 bloktan oluşan Düzce Hastanesinde 352 yatak kapasitesi, 10 adet ameliyathane, poliklinikler, 78 adet muayene odası, 1 adet kemoterapi odası, 3 adet laboratuar, konferans salonları, 28 adet yoğun bakım ünitesi, 6 adet ultrason mahalli, 1 adet MR mahalli, 4 adet Röntgen Mahalli, 3 adet gaz santral odası 124 araçlık kapalı, 295 araçlık açık otopark bulunuyor.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız