İstasyonlara 45 Bin lira ceza kesildi

Düzce merkez ve ilçelerinde faaliyet gösteren akaryakıt ve LPG istasyonlarında Düzce Bilim

İstasyonlara 45 Bin lira ceza kesildi
4.08.2015 - 14:51
2056

Düzce merkez ve ilçelerinde faaliyet gösteren akaryakıt ve LPG istasyonlarında Düzce Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğünce çapraz denetimler gerçekleştirildi.Denetimlerde 45 Bin TL. para cezası kesildi.

Düzce Valiliğinden konuyla ilgili yapılan açıklama şöyle “Akaryakıt Kaçakçılığı ile etkin mücadele etmek ve tüketicilerin korunması amacıyla; Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığının koordinatörlüğünde diğer il müdürlüklerinden gelen denetçilerle birlikte Valiliğimiz Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü, İl Jandarma Komutanlığı ve İl Emniyet Müdürlüğü personelinden oluşan sekiz ekip ile il merkezi ve ilçelerimizdeki akaryakıt ve lpg istasyonları denetlendi. Denetim ekiplerince lisans kontrolü, marker kontrolü, damga kontrolü, miktar kontrolü ve çalışan personelin sigortalılık durumları denetlendi. Damga süresi geçen sayaçlar mühürlenip, toplam 45.198,00 TL para cezası uygulanmıştır.”

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız