Rektör Milletvekillerini bilgilendirdi

Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, üniversitenin kurulduğu günden bugüne kadar gerçekleştirdiği çalışmalar

Rektör Milletvekillerini bilgilendirdi
31.07.2015 - 18:02
2284

 Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, üniversitenin kurulduğu günden bugüne kadar gerçekleştirdiği çalışmalar ve hedeflediği projeler hakkında milletvekillerine bilgilendirme toplantısı düzenledi.

Rektörlük makamında gerçekleştirilen toplantıya Düzce AK Parti Milletvekilleri Dr. Faruk Özlü, Ayşe Keşir, Rektör Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. İlhan Genç, Prof. Dr. İdris Şahin, AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin ve Genel Sekreterimiz Hasan Sadi Ateş katıldı.

Toplantıda konuşan Rektör Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, milletvekillerini üniversitede ağırlamaktan çok büyük memnuniyet duyduğunu ifade ederek, "Bu tür işbirliğinin ve desteklerin Üniversitemiz için çok büyük anlamı ve önemi var. Üniversitemizde ve Düzce'mizde bu türlü bir birliktelik kültürü oluştuğu sürece emin olun ki Üniversitemizin de Düzce'nin de hiçbir zaman sırtı yere gelmez." dedi.

Milletvekillerinin Üniversitemize tahsis edilecek olan bütçe çalışmalarına verdikleri destek için teşekkür eden Çakar, "Ümit ediyoruz ki bu toplantıdan çıkacak hayırlı sonuçlar Üniversitemizin ve şehrimizin gelişmesinde çok büyük katkılar sağlayacaktır." ifadelerini kullandı.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız