Kafasına rulo düştü

Dün akşam saatlerinde Anıtpark yakınındaki tadilat halindeki bir hipermarket önünde dilencilik yapan annenin yanında bulunan

Kafasına rulo düştü
26.07.2015 - 10:17
1312

Dün akşam saatlerinde Anıtpark yakınındaki tadilat halindeki bir hipermarket önünde dilencilik yapan annenin yanında bulunan 1,5 yaşındaki çocuğunun kafasına rulo düştü. Kazada ağır yaralan çocuk kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

Edinilen bilgilere göre;  annesi ile birlikte Anıtpark kavşağı yakınlarında bir oanrım halindeki market önünde dilencilik yapan annenin yanında ki 1.5 yaşındaki kızı Seda D. kenara dikili haldeki inşaat ruloları ile oynamaya başladı. Bu esnada rulo minik kızın üstüne düştü. Annesi hemen 112 acil servis ekiplerine haber verdi. Ambulans ile kısa süre içerisinde Düzce Devlet Hastanesi Acil Servisine kaldırılan minik çocuk, burada yapılan ilk müdahalenin ardından, Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Tıp fakültesine sevk edildi. Hastanede yapılan tüm çabalara rağmen minik Seda hayata tutunamadı ve hayatını kaybetti. 

Hipermarket firmanının yetkilileri, emniyet tarafından gözaltına alınarak, karakola götürüldü.  İşlemlerin ardından Düzce Adliyesine çıakrtılan şahıslar, mahkemece tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.