‘’Akçakoca Pop’’ bayram konserine hazır

Akçakoca’nın genç pop müzik topluluğu ‘’Akçakoca Pop’’ Ramazan bayramının birinci gününde vereceği ücretsiz konser için provalarına hız verdi.

‘’Akçakoca Pop’’ bayram konserine hazır
15.07.2015 - 17:38
6598

 Akçakoca’nın genç pop müzik topluluğu ‘’Akçakoca Pop’’ Ramazan bayramının birinci gününde vereceği ücretsiz konser için provalarına hız verdi.

 

Bayramda Ferhat Göçer’den önce sahne alacaklar

 

Akçakoca Pop müzik grubu, belediye tarafından düzenlenen Ramazan bayramı şenlikleri kapsamında sahne alacak.

 

Ferhat Göçer’in 22.30’da sahne alacağı bayram programında, Akçakoca Pop grubu, ünlü sanatçıdan hemen önce, saat 21.30’da izleyicilerle buluşacak.

 

 

 

 

Gençler ve genç kalmayı başaran Şef’in grubu

 

Akçakoca Pop müzik topluluğu, çoğunluğu genç olan 10 müzik severden oluşuyor. Gruba şeflik yapan isim ise, emekli müzik öğretmeni Berkan Kızıldere.

 

 

Çelloda Serkan Apak, kemanda Ali Merter Levent,  gitarda ÖmercanKalmukoğlu, basda Recep Yılmaz, bateride Nurettin Dobra ve perküsyonda Baturalp Kozanoğlu’nun yer aldığı müzik topluluğunun vokalinde yer alan isimler ise, Esengül Gübül, Hazal Kurt ve Oğuzhan Çetinbaş.

 

Şef Kızıldere: Belediye Başkanı maddi- manevi destek oldu

 

Akçakoca pop müzik grubuna en büyük desteği Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici vermiş. Grubun şefi Berkan Kızıldere, müzik grubu oluşturma, provalar yapma ve konserler verme konusunda, Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici’ninen başından beri kendilerine maddi ve manevi olarak destek verdiğini belirtti.

 

 

Provalar için yer imkânını Akçakoca Kent Konseyi sunuyor

 

Akçakoca Pop müzik grubu, çalışmalarını Akçakoca Kent Konseyi binasında yürütüyor. Kent Konseyi Başkanı Adnan Yaman kendi odasını müzik grubuna tahsis etmiş durumda.

 

Müzik grubunun şefi Berkan Kızıldere, Adnan Yaman’ın kendilerine makam ve mevkilerin geçici olduğunu söylediğini ve doğrudan makam odasını müzik çalışmaları için tahsis ettiğini ifade ederken, Kasım ayından beri yaptıkları çalışmaları Adnan Yaman’ın odasında yürüttüklerini söyledi.

 

Şef Kızıldere, ayrıca Kent konseyi binasında yaptıkları müzik çalışmalarında kendilerine her türlü desteği sunan, Akçakoca Kent Konseyi Genel Sekreteri Mustafa Okutan’a da teşekkür ettiklerini belirtti.

 

Bayramda ‘’ana sahne’’ konseri için 20 parça üzerinde çalışılmış

 

Akçakoca Pop müzik topluluğu, bayramın birinci gününde ana sahnede verecekleri konser için 20 parça üzerinde çalıştıklarını belirtirken, bayramda konseri izlemeye gelenlere unutamayacakları bir müzik ziyafeti çektirecekleri konusunda iddialı olduklarını ifade ettiler.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • yılmaz cellat
    yılmaz cellat
    3.04.2021 18:41

    Akçakoca nın en çokta ihtiyacı olan güzelliklerdir bunlar ; medeniyet ilericilik bunları gerektirir , dilerim şehrimizde sanatsal aktiviteler ve çalışmalar dahada çoğalır. gemçlerin yüreğine emeğine sağlık , başarılar.. birde akçakocamızın acilen bir müzeye ihtiyacı vardır..

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız