50 yıllık projeye kazma vuruluyor

Yığılcanın geleceğini şekillendirecek olan ve ilçenin gelecek 50 yılına hitap edecek üçlü projede sona gelindi.

50 yıllık projeye kazma vuruluyor
14.07.2015 - 12:08
1975

 Yığılca'nın geleceğini şekillendirecek olan ve ilçenin gelecek 50 yılına hitap edecek üçlü projede sona gelindi.

Yığılca'nın geleceğini şekillendirecek olan ve ilçenin gelecek 50 yılına  hitap edecek üçlü projede sona gelindi. Geçtiğimiz aylarda ödeneği çıkarak ihalesi yapılan altyapı ve yeni su şebekesi için yapılan işi alan yüklenici firmaya yer teslimi  yapıldı.

Bayramdan sonra ilk kazma vuruluyor

Her türlü hazırlığın bittiği projeye  bayram sonrası ilk kazma  vuruluyor. Konuyla ilgli görüşlerini aldığımız Yığılca belediye başkanı Muzaffer  Yiğit; adaylığım sırasında Yığılcalı hemşehrilerime bu ilçede bir daha  elli yıl altyapı sorunu ve su sıkıntısı konuşulmayacak diye söz verdim.  Bir yıllık sıkı bir takibin ve emeğin ürünü olarak yolun sonuna geldik “ dedi.

Toplam maliyet 18 milyon

Projemizin toplam bedeli 18 milyon TL olduğunu söyleyen Yiğit, “  Projemize Bayram sonrası  kurban keserek ilk kazmayı vurmuş olacağız. Böyle önemli bir projede  payım olduysa bundan mutluluk duyarım Bu üçlü proje bittiğinde Yığılca'yı  50 yıla göre dizayn edip bütün çalışmalarımızı bu program çerçevesinde  sürdüreceğiz “ diyerek sözlerini tamamladı.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız