Esvet Sarıoğlu yeni bir projeye başlıyor

Esvet Sarıoğlu’nun yönetim kurulu başkanlığını yaptığı ESSA İnşaat yeni projeye başlayacak!

Esvet Sarıoğlu yeni bir projeye başlıyor
5.07.2015 - 19:44
9776

 Esvet Sarıoğlu’nun yönetim kurulu başkanlığını yaptığı ESSA İnşaat  yeni projeye başlayacak!

 

Akçakoca’da bir çok başarılı projeye imza atan ESSA İnşaat,  Osmaniye Mahallesinde yeni bir projeye daha imza atmaya hazırlanıyor.

 

 

Akçakoca’da  yaşam alışkanlıklarının çok hızlı bir şekilde değiştiğini ve bu sürece işadamı olarak tanık olmanın heyecan verici olduğunu dile getiren Sarıoğlu, “ kurulduğumuz günden beri çok sayıda kaliteli projeye imza attık. Yüzlerce vatandaşımızı konut sahibi yaptık. Artık ev ya da işyeri  almak isteyen tüketici  özellikle konut konusunda gerçekten bilinçli. Sektörde uzun soluklu olacak firmaların, vatandaşların tercihlerine, yaşam tarzlarındaki değişime  doğru cevap veren farklı projelerle ortaya çıkmaları gerekiyor” diye konuştu.

 

 

 

Aşiyan 12 Filamingo Konutları

 

Başarılı işadamı ve siyasetçi Esvet Sarıoğlu, vatandaşların yaşam kültüründeki değişimi esas alan yeni bir konut projesine imza attıklarını belirterek,  Osmaniye mahallesinde  ‘Aşiyan 12 Filamingo Konutları’ adı altında  1+1,  2+1, 3+1 Daire ve Dubleksler+ işyeri inşaatına Ramazan  Bayram sonrası başlıyoruz,  inşallah rabbim utandırmasın “ diyerek sözlerini tamamladı.

 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (3)

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  Bacanak sana her şey yakışır

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  Tokinin yanındaki araziyemi yapıyor bunu?

 • Bediha Başar
  Bediha Başar
  3.04.2021 18:41

  Binaların Üzerindeki " E ve S " detayları çok güzel görünüyor tebrikler İESSA İNŞAAT

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız