Keleş’ten Ariyet ocağında inceleme

Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, belediyenin alt ve üst yapı malzemelerinin üretimi için oluşturduğu Çınardüzü köyünde bulunan ariyet ocağında inceleme yaptı.

Keleş’ten Ariyet ocağında inceleme
24.06.2015 - 12:47
2953

 Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, belediyenin alt ve üst yapı malzemelerinin üretimi için oluşturduğu Çınardüzü köyünde bulunan ariyet ocağında inceleme yaptı.

Düzce Belediyesinin özellikle yol, asfalt, kaldırımların yapımı için hazırladığı yaz programı planlandığı şekilde sürüyor. Alt ve üst yapı faaliyetleri için belediyenin taş, kum gibi malzemelerinin üretiminin yapıldığı ve merkeze bağlı Çınardüzü köyündeki ariyet ocağında da çalışmalara hız verildi.

Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş de söz konusu alanda inceleme yaptı ve ilgililerden bilgi aldı. Başkan Mehmet Keleş, sahaya alınan taş kırım, eleme makineleri de inceledi. Başkanın inceleme gezisi sırasında Başkan Yardımcısı Şemsettin Yenersoy ve teknik heyet de hazır bulundu. 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız