Köprünün korkuluklarına çarparak durabildi, 2 yaralı

Düzce Akçakoca karayolunun Küçük Melen çayı üzerinde bulunun köprünün korkuluklarına çarpan araç savruldu. Kaza da 2 kişi yaralandı.

Köprünün korkuluklarına çarparak durabildi, 2 yaralı
23.06.2015 - 10:38
2376

Düzce Akçakoca  karayolunun  Küçük Melen çayı üzerinde bulunun köprünün  korkuluklarına çarpan araç savruldu. Kaza da 2 kişi yaralandı. 

Edinilen bilgilere göre Düzce'den Akçakoca istikametine seyir halinde olan 70 ER 979 plakalı otomobil Üniversite kavşağına 100 metre kala direksiyon hakimiyetini kaybetti. İsmi öğrenilemeyen sürücü önce Küçük Melen köprüsünün korkuluklarına çarptı.

 Çarpmanın etkisi ile savrulan araç köprünün diğer ucuna kadar sürüklendi. Kazayı gören vatandaşlar hemen kazazedelerin yardımına koşarken bölgeye 112 acil servis ekipleri sevk edildi. Olay yerine kısa sürede ulaşan ekipleri yaralılara olay yerinde ilk müdahaleyi yapmasının ardından tıp fakültesi acil servisine kaldırarak tedavi altına aldı. 

Kaza nedeni ile trafik tek şeritten kontrollü olarak verilirken araç çekici vasıtası ile kaldırılmasının ardından trafik normal akışına döndü. Emniyet ekipleri kaza ile ilgili soruştma başlattı. 

Kaynak: Düzcenin Sesi