Bir yıllık emeklerini sergilediler

Düzce Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu kursiyerlerinin yaptığı el emeği göz nuru eserler

Bir yıllık emeklerini sergilediler
3.06.2015 - 14:38
2757

Düzce Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu kursiyerlerinin yaptığı el emeği göz nuru eserler, Anıtpark’ta düzenlenen etkinlikle sergilendi. Serginin açılışını yapan Düzce Valisi Ali Fidan, kursiyerlere emeklerinden dolayı teşekkür ederek, tek tek stantları gezdi.

Düzce Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu yıl sonu sergisi Anıtpark’ta düzenlenen bir etkinlikle başladı. Serginin açılışına Düzce Valisi Ali Fidan, Garnizon Komutanı Ramazan Akça, İl Emniyet Müdürü İsmail Hakkı Akyüz, İlMilli Eğitim Müdürü Ahmet Yurtman, daire amirleri, vatandaşlar, davetliler ve kursiyerler katıldı.

İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Yurtman, kursiyerlere teşekkür ederek “Halk Eğitim Merkezi kurslarımıza 1 yıl içinde 10 bini aşan kursiyerimiz katıldı. Her biri meslek öğrenmek adına hocalarından dersler aldılar ve yaptıkları ele emeği göz nuru eserleri sergiliyorlar. Ben kurslara katılan kursiyerlerimize ve hocalarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Konuşmanın ardından Düzce Valisi Ali Fidan ve protokol üyeleri serginin açılışını yaptılar. Vali Ali Fidan, el işi, resim, ahşap gibi her dalda açılan stantları ayrı ayrı gezerek, kursiyerlerden bilgiler aldı. Sergi sonunda ise Halk Eğitim Merkezi faaliyetleri akşam saatlerinde mini bir konser ile devam etti. 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız