Mustafa Kemal Ortaokulu’nda şenlik var

Düzce Mustafa Kemal Ortaokulu tarafından düzenlenen kermes ve proje sergisi büyük ilgi gördü.

Mustafa Kemal Ortaokulu’nda şenlik var
29.05.2015 - 13:23
3336

Düzce Mustafa Kemal Ortaokulu tarafından düzenlenen kermes ve proje sergisi büyük ilgi gördü. Öğrenciler annelerinin hazırladığı yiyecekleri kendileri satışa sundu. Yağmur yiyecek kermesinde satışları engelleyemedi.

Okulda ayrıca Teknoloji Tasarım ve Fen Bilimleri Dersinde öğrencilerin hazırladığı birbirinden başarılı projeler de sergilendi. Teknoloji ve Tasarım Şenliği’nde öğrencilerin projeleri dikkat çekti.

Mustafa Kemal Ortaokulu Okul Aile Birliği tarafından düzenlenen kermese öğrenci ve velilerin ilgisi yoğun oldu. Yiyecek ürünlerinin yoğunlukta olduğu kermeste velilerin hazırladığı hamur işleri, dolma ve gözlemeler kısa sürede tükendi.

Amaçlarının okula gelir sağlamak olduğunu belirten Okul Aile Birliği Başkanı Turgut Duygulu, “Kermes geliri ile okulumuzdaki eksikliklere katkı sağlamak istiyoruz. Amacımız okulumuza gelir sağlamak. Bir günde iki ayrı etkinlik düzenliyoruz. Kermesle birlikte öğrencilerimizin projelerini sergiliyoruz. Buradaki amacımızda öğrencilerimizi teşvik etmek, daha iyi çalışmalar yapabilmelerini sağlamak. Mustafa Kemal Ortaokulu’nun adına yakışır başarılı ve düzenli bir okul olabilmek için bu çalışmaları yapıyoruz” dedi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız