Traktörün altına feci şekilde can verdi

Yığılcada meydana gelen traktör kazasında 1 kişi öldü, 1 kişi yaralandı...

Traktörün altına feci şekilde can verdi
24.05.2015 - 18:20
2710

Yığılca'da meydana gelen traktör kazasında 1 kişi öldü, 1 kişi yaralandı...

22 Nisanda Yığılca Aksaklar Köyünde meydana gelen ev yangının da Durucan Temizel, evden dışarı çıkamamış, feci şekilde yanarak can vermişti. Aynı ailenin oğlu Ismail Temizel bu akşam saatlerinde geçirdiği traktör kazasında feci şekilde can verirken 1 kişi ise ağır yaralandı.

Edinilen bilgilere göre saat 22.15 sıralarında İsmail Temizel traktörü ile yanında Mevlüt Destereci ile birlikte Yığılca Aksaklar köyünde evinde dönerken, yaklaşık 50 metre yükseklikten şarampole yuvarlandı.

KAZADA HAYATINI KAYBEDEN İSMAİL TEMİZEL

Kısa sürede hayatını kaybetti

O sırada kazayı gören ve tarladan dönen tarım aracı diye tabir edilen patpatta bulunan köylüler hemen kazazedelerin yardımına koşarken, 112 acil servis ekiplerine haber verdi. Vücudunun bir çok bölgesinde kırıklar olan İsmail Temizel olay yerinde feci şekilde can verirken yanında bulunan Mevlüt Destereci ambulans ile hastaneye kaldırıldı.Kaza yerine gelen 31 yaşındaki İsmail Temizel'in yakınları 1 ay önce annesi ölen genç için gözyaşı döktüler:

Annesi 1 ay önce yangında öldü

Yaklaşık 1 ay önce 22 Nisan günü Aksaklar köyünde meydana gelen ev yangınında İpek Temizel, yangından kaçmayı başarmış Annesi Durucan Temizel ise yangından kaçamayarak yanarak feci şekilde can vermişti. İsmail Temizel ise o gün bir inşaat şirketinde çalıştığı için evde değildi.

Kaza nedeni ile ana yolda bir süre trafiğe kapanırken, traktörün kaza yerinden kaldırılmasının ardından trafik normal akışına döndü. Hayatını kaybeden İsmail Temizel'in cansız bedeni Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi hastanesi morguna kaldırılırken, Jandarma ekipleri kaza ile ilgili soruşturma başlattı.