Jandarma’dan eş zamanlı operasyon

Kaynaşlı Jandarma Karakol Komutanlığının uzun süren teknik takibi sonunda yapılan operasyonla birçok iş yeri ve eve

Jandarma’dan eş zamanlı operasyon
17.05.2015 - 17:29
2474

Kaynaşlı Jandarma Karakol Komutanlığının uzun süren teknik takibi sonunda yapılan operasyonla birçok iş yeri ve eve Düzce Jandarma Alay Komutanlığı ekipleri ile birlikte eş zamanlı operasyon yapıldı. Operasyonda fuhuştan kaçak sigaraya, kaçak mazottan viskilere, uyuşturucuya kadar birçok suç unsuru yakalandı.

Kaynaşlı İlçesi’nde Jandarma karakol Komutanlığı ekipleri tarafından 2 işyeri ve 10 ev takibe alındı. Uzun süren istihbarat ve teknik takip sonucunda 2 mekan ve 10 ev’de çeşitli suçlar işlendiği belirlendi. Takibin sonucunda ise Kaynaşlı Jandarma Karakol Komutanlığı ekipleri ile Düzce Jandarma laya Komutanlığı Asayiş Şubesi ekipleri belirlenen işyerlerine ve evlere gece saatlerinde eş zamanlı operasyon düzenledi. Operasyon sonucunda 50 Kök esrar, 20 gram kenevir tohumu, 40 şişe kaçak viski, 100 karton sigara, 1 ton mazot, 6 pompalı tüfek,1 tabanca yakalandı. Operasyonda gözaltına alınan 12 kişiden 6’sı serbest kalırken 6 kişinin gözaltı ise devam ediyor

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız