Tahirli sapağında kaza, 4 yaralı

Dün gece Akçakoca Tahir Köyü mevkiinde meydana gelen kazada bir otomobil yoldan çıkarak şarampole yuvarlandı. Takla atan araçta bulunan 4 kişi yaralandı.

Tahirli sapağında kaza, 4 yaralı
12.04.2015 - 13:29
5034

 

 

Dün gece Akçakoca Tahir Köyü mevki Ahmetdağı sapağında meydana gelen kazada bir otomobil yoldan çıkarak şarampole yuvarlandı. Takla atan araçta bulunan 4 kişi yaralandı.

 

Aylardır bakımı yapılmayan yolda faciadan dönüldü

 

Kaza dün gece saat 01.30 sıralarında gerçekleşti. Edinilen bilgilere göre; Akçakoca’dan Sakarya istikametine gitmekte olan L.P idaresindeki otomobil, Akçakoca Tahir Köyü mevkiine Ahmetdağı sapağına geldiği esnada sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu yolun sol tarafında bulunan şarampole yuvarlandı.

 

Heyelan nedeniyle uçan yol kazalara davetiye çıkarıyor

Meydana gelen kazada, otomobilin sürücüsü L.P ile araçta yolcu olarak bulunan Ü.İ, F.M ve M.E yaralandı. Kaza mahallinde yaralıları araçtan çıkaran Jandarma ve 112 Acil Servis ekipleri ambulansa taşıdı. Vakit kaybetmeden Düzce Araştırma hastanesinde tedavi altına alınan yaralıların hayati tehlikesinin bulunmadığı öğrenildi. Jandarma ekiplerinin kazayla ilgili soruşturması sürüyor.

 

Kazayla ilgili soruşturma başlatıldı

 

Görgü tanıkları, Akçakoca Karasu yolunun bir çok noktasının  heyelan nedeniyle uçması sonucu, sürücü emniyetinin en az olduğu belirttiler.   Yetkililer uyarılmasına rağmen bugüne kadar hiç bir tedbir alınmadığını söyleyen görgü tanıkları, yolun her bölgesinin kazalara açık davetiye çıkardığını söylediler.

 

Kaynak: Öncü