Keleş, MHP İl yönetimi ve Yeşilay ile görüştü

Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığı görevini devralan Onur Özen ve Yönetim Kurulu üyeleri ile görüştü...

Keleş, MHP İl yönetimi ve Yeşilay ile görüştü
5.03.2015 - 14:28
1135

Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığı görevini devralan Onur Özen ve Yönetim Kurulu üyeleri ile, Yeşilay Haftası dolayısıyla Yeşilay Düzce Şube Başkanı Fatih Yıldırım ve cemiyet üyeleriyle bir görüşme yaptı. Her iki ziyarette yaklaşan genel seçimler ve madde bağımlılığı konuşuldu.

İlk olarak yeniden şekillenen MHP İl Yönetimi, Düzce Belediye BaşkanıMehmet Keleş arasında gerçekleşti. MHP İl Başkanı Onur Özen ve Yönetim Kurulu üyeleri Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş'e çiçek takdim etti. Yeni yönetimde MHP'nin güçlü bir ekip kurduğunu ifade eden Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, Milliyetçi Hareket Partisi'nin Düzce Belediye Meclisinde de birden fazla üye bulunduran önemli bir parti olduğuna dikkat çekti.

MHP İl Başkanı Onur Özen ise Başkan Keleş'e teşekkür ederek, "Burası bizim belediyemiz. Düzce Belediyesi. Çalışmalarınızda ve Düzce'nin faydasına olan her şeyde yanınızda olacağız." sözlerini kaydetti.

Madde bağımlılığına karşı el ele mücadele sözü

Yeşilay Haftası dolayısıyla Yeşilay Düzce Şube Başkanı Fatih Yıldırım ve cemiyet üyeleri, Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş’i makamında ziyaret etti. Ziyarette Düzce Belediyesi ile Yeşilay Düzce Şubesinin madde bağımlılığına karşı el ele vererek mücadele edeceğine vurgu yapıldı.

Fatih Yıldırım, madde bağımlılığına verdikleri mücadelen bahsederek, Düzce'deki kurumların da madde bağımlılığına karşı gerçekleştirdikleri çalışmaları yakından takip ettiğini belirtti. Yıldırım, Düzce Belediyesi’ne de madde bağımlılığıyla mücadele noktasında gerçekleştirdikleri çalışmalar için teşekkür etti.

Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek madde bağımlılığının Düzce’de de ciddi bir sorun teşkil ettiğine değindi.Başkan Keleş, Türkiye’nin geleceği olan gençlerin her türlü maddeden uzak tutulması için sivil toplum kuruluşları ve kurumların birlikte çalışmasının önemine dikkat çekti.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız