Cinayet zanlısı mahkemeden kaçırıldı

Mahkemede olay çıktı! Geçtiğimiz yıl, öldürüldükten sonra Melen Çayı’na atılan iki çocuk babası Davut Yağmur Cinayetinin ilk duruşması yapıldı.

Cinayet zanlısı mahkemeden kaçırıldı
24.02.2015 - 15:52
3450

Mahkemede olay çıktı! Geçtiğimiz yıl, öldürüldükten sonra Melen Çayı’na atılan iki çocuk babası Davut Yağmur Cinayetinin ilk duruşması yapıldı. Ancak cinayete kurban giden Yağmur’un yakınları ile cinayet zanlısı mahkeme salonunda birbirine girdi. Cinayet zanlısı apar topar mahkeme salonundan kaçırılırken, mahkeme başka bir tarihe ertelendi…

 

7 Temmuz 2014 günü sırtından bıçaklan ve göğsünden ateş edilerek öldürüldükten sonra Melen Çayı’na atılan inşaat işçisi Davut Yağmur cinayetinin ilk duruşmasında olaylar çıktı.

 

Geçtiğimiz yaz, Melen Çayı’nda balık tutan bir balıkçının su içerisinde bir erkek cesedini fark etmesi sonucu hemen olay yerine jandarma ve polis ekipleri sevk edilmiş , su içindeki cesedin inşaat işçisi 2 çocuk babası Davut Yağmur’a ait olduğu belirlenmişti. Düzce İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü cinayet dedektifleri tarafından büyük bir titizlikle soruşturmayı sürdürerek 4 kişiyi gözaltına almış, gözaltına alınan şüphelilerden İ.D. isimli şahıs sorgusunun ardından adliyeye sevk edilerek tutuklanmıştı.

 

 Cinayet sonrası Düzce Ağır Ceza Mahkemesi’nde ilk duruşma görüldü.  cinayete kurban giden Davut Yağmur’un yakınları ile cinayet zanlısı İ.D. nin yakınları da mahkeme salonuna alındı. jandarma ve polis ekiplerinin yoğun güvenlik önlemleri aldığı mahkeme salonunda cinayete kurban giden Davut Yağmur’un yakınları ile cinayet Zanlısı İ.D. nin yakınları mahkeme salonunda birbirine girdi. Bunun üzerine Cinayet zanlısı İ.D. jandarma ekipleri tarafından apar topar mahkeme salonundan kaçırılarak adliyenin arka çıkış kapısından cezaevi aracına bindirildi. Ring aracına bindirilen İ.D. cezaevine götürülürken, olaylı mahkeme başka bir tarihe ertelendi.

 

Kaynak: Öncü

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız