Köprünün demir korkulukları yapılıyor

DSİ tarafından gerçekleştirilen Çivi deresi ıslah çalışmaları kapsamında yıkılarak yerine yenisi yapılan Merkez Çarşı köprüsünün korkuluk ve aydınlatma direklerinin montajına başlandı.

Köprünün demir korkulukları yapılıyor
30.01.2015 - 15:47
5186

DSİ tarafından gerçekleştirilen Çivi deresi  ıslah çalışmaları kapsamında yıkılarak yerine yenisi yapılan Merkez Çarşı köprüsünün korkuluk ve aydınlatma direklerinin montajına başlandı.

 

D.S.İ tarafından  gerçekleştirilen  dere ıslahı çalışmaları kapsamında, şehrin doğu ve batı yakasını birbirine bağlayan Merkez çarşı  köprüsünün  tamamlanarak araç trafiğine açılmasının ardından, köprünün estetik korkulukları ve lambalarının montajı tamamlanmak üzere.

 

 

Merkez Çarşı köprüsünde yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, “ Nisan 2014 tarihinden itibaren üzerimize aldığımız bu ağır yükün sorumluluğunun bilinciyle, sizlerin istek ve beklentilerine uygun olarak hazırladığımız projelerimizle, sizlerden aldığımız destekle, gece demeden gündüz demeden Akçakoca’mızı halkımızın gurur duyacağı bir ilçe haline getirmek için çalıştıklarını “ söyledi.

 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • ahmett
    ahmett
    3.04.2021 18:41

    Sarmaşık sardırılsa dere boyunca daha süper olur

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız