MÜSİAD’a Akçakocalı Başkan: Levent Bilgin...

Dün akşam yapılan Genç Müsiad’ın genel kurulunda 3 yıldır başkanlık yapan Serkan Verep, görevi, Akçakocalı genç işadamı Ömer Levent Bilgine devretti.

MÜSİAD’a Akçakocalı Başkan: Levent Bilgin...
7.12.2014 - 11:35
10692

 

Dün akşam yapılan Genç Müsiad’ın genel kurulunda 3 yıldır  başkanlık yapan Serkan Verep, görevi, Akçakocalı genç işadamı Ömer Levent Bilgin'e devretti.

 

Genç MÜSİAD Düzce Şubesi 4. Genel Kurul Toplantısını gerçekleştirdi. Toplantısı sonrası Genç MÜSİAD'ın koltuğu Akçakocalı Levent Bilgin'e emanet edildi.

 

Genel kurulda 3 yıldır başkanlık görevini yürüten Kurucu Başkan Serkan Verep, görevini İbrahim Bilgin’in oğlu Ömer Levent Bilgin'e devretti. Genel Kurul, Kuran’ı Kerim Tilavetiyle başladı.

 

 

 Saygı duruşu ve istiklal marşının akabinde protokol konuşmalarına geçildi. MÜSİAD DÜzce Şube Başkanı İsmail Çakmak, gençlik döenimin insan hayatındaki en verimli dönem olduğuna dikkat çekti ve gençlere önerilerde bulundu:

 

 

Görevi devredecek olan Verep’e bugüne kadar yaptığı çalışmalardan ötürü tebrik eden Çakmak, MÜSİAD çatısı altına giren Verep’e rozet taktı. Kurula katılan GENÇ MÜSİAD Genel Başkan Vekili Yavuz Fettahoğlu da Verep’in güzel bir örnek olduğunu dile getirdiği konuşmasında bugüne kadar yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür etti:

 

 

Veda konuşması yapmak için kürsüye gelen Verep ise zaman zaman duygusal anlar yaşadı. Başkanlık görevi boyunca kendisine destek verenlere tek tek teşekkür eden Verep, Şanlıurfa’da en iyi şube seçildikleri için başkan olarak kendisine verilen rozeti yeni başkan Levent Bilgin’e  takarak konuşmasını sonlandırdı ve helallik istedi.

 

 

Verep’in ardından kürsüye gelen genç başkan Levent Bilgin, kendisini bu göreve layık görenlere teşekkür ederek Verep’ten aldığı bayrağı daha yükseğe taşımak için elinden gelen her şeyi yapacağı sözünü verdi.

 

 

 Bilgin’nin konuşmasının ardından 2011,2012, ve 2014 faaliyet sunumu yapıldı. 2014 yönetim kurulu üyelerine hediye verilmesi ve 2015 yönetim kurulu takdimi ardından genel kurul sona erdi.

 

TÖREN SONRASI BİLGİN AİLESİNİN MUTLULUĞU  OBJEKTİFLERE BÖYLE YANSIDI

 

LEVENT BİLGİN BAŞKANLIĞINDAKİ YENİ YÖNETİM TANITILDI