Yaşar Mutioğlu bir kez daha Fiskobirlik başkanı oldu VİDEO HABER

Akçakoca Fiskobirlik (Fındık Tarım ve Satış Kooperatifi) genel kurulu yapıldı.

Yaşar Mutioğlu bir kez daha Fiskobirlik başkanı oldu VİDEO HABER
29.11.2014 - 18:37
5159

 

 Akçakoca Fiskobirlik (Fındık Tarım ve Satış Kooperatifi) genel kurulu yapıldı. Fiskobirlik yönetim kurulu başkanlığına bir kez daha eski başkan Yaşar Mutioğlu seçilirken, Birlik asil temsilcisi de yeniden Murat Güler oldu.

 

Saat 10.00’da Akçakoca Fiskobirlik binasında yapılan genel kurula, birlik delegesi 296 üyenin yarısından çoğu katılırken, genel kurulu yönetmek üzere Murat Güler başkanlığında üç kişilik bir divan kurulu oluşturuldu.

 

 

Yaşar Mutioğlu ve Murat Güler yerlerini korudu

 

Toplantı boyunca, 18 maddeli genel kurul gündemi tek tek ele alınıp üyelerle birlikte değerlendirilirken, saat 11.30’da yönetim kurulu ve birlik üst temsilcilikleri için seçimlere geçildi.

 

 

Seçimlere her iki grupta da tek listeyle girildi. Üyelerin tamamının destek verdiği eski başkan Yaşar Mutioğlu yeniden başkan seçildi.

 

Mutioğlu: 11 milyon borç devraldık şu anda kalan borcumuz ise 150 bin lira

 

Yaşar Mutioğlu seçimlere yönelik olarak gazetemize yaptığı açıklamada, ilk seçildiklerinde 11 milyona yakın olan borçlarının şu an itibariyle 150 bin liraya düştüğünü söylerken, üyelerin istekleri doğrultusunda bu borçların yarısını nakit diğer kalanını da market ve gübre alış verişiyle kapatacaklarını ifade etti.

 

 

Seçim sonuçlarına göre, birlik temsilcileri ve yönetim kurulu şu şakilde oluştu:

 

Birlik asil temsilciliği

 

1-Murat Güler

2-Muammer Efes

3-Kadir Kaplan

4-Özcan Güler

 

Birlik yedek temsilciliği

 

1-Tahsin Kart

2-Mustafa Oktay

3-Hikmet Çiftsüren

4-Durmuş Casim Sönmez

 

Yönetim kurulu asil üyeliği

 

1-Yaşar Mutioğlu

2-Sefa Yapçacık

3-Zikri yaman

4-Abdullah Özdemir

 

Yönetim kurulu yedek üyeliği

 

1-Mustafa Oktay

2-Ahmet Karayel

3-Nevzat Konca

4-Hasan Özdemir

 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (3)

 • sapak
  sapak
  3.04.2021 18:41

  genel kurulda her şey ıyı gıttığını soylersınyaşar ne kadar fındık aldınız ne kadar fındık verdınız genel kurulda ıkı tane köyden başka kımsenın haberi yoktu galiba ondan sonra genel kurul yaptık demeyın once bır mılleti bilinçlrndırın güven sağlayın halk olarak arkanızdan gelsın bu uretici

 • akçakoca
  akçakoca
  3.04.2021 18:41

  Akçakoca ftskooperatıfı genel kurulu kaş kişiyle yapıldı fındık teslimleri ne kadar 50 kg teslimet ondan sonra konuş 2014yılı urunu ne kadar teslim etmışler şu an seçılenler loookğr fındık teslim etmışlermı bırlık delegesi olmak için ne caba gosterıyor ey fısko keşke duzelsede tüccarların korkulu rüyası olsa bu düzenle çok zor mıllet sahıp çıksa oturmakla olmaz bu düzenden hıç rahatsız olmuyormusunuz kımsenın haberı yok

 • idris bahadır
  idris bahadır
  3.04.2021 18:41

  hayırlı olsun Yaşar abi.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız