Maliye Bakanı Şimşek’ten ödenek istendi

AK Parti İl Başkanı Metin Kaşıkoğlu, Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici ve Boğaziçi Belediye Başkanı İbrahim Ercan, Ankarada Maliye Bakanı...

Maliye Bakanı Şimşek’ten ödenek istendi
20.11.2014 - 13:09
2782

AK Parti İl Başkanı  Metin Kaşıkoğlu, Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici ve Boğaziçi Belediye Başkanı İbrahim Ercan, Ankara'da Maliye Bakanı Mehmet Şimşek ile görüştüler.

 

6 Haziran 2014 tarihinde başta Cumayeri ve Yığılca ve Akçakoca olmak üzere, etkili olan sel felaketi ciddi hasara yol açmış ve il afet müdürlüğü tarafından tespit edilen zararlar için ilgili bakanlıklara ödenek talepleri iletilmişti.

 

Cumayeri ve Yığılca’ya ödenek aktarılmıştı

 

Milletvekilleri ve il başkanlığının talepleri doğrultusunda  Cumayeri ve Yığılca ilçelerinin aldığı sel desteğinin ardından bu kez de Akçakoca ve Boğaziçi Beldesindeki yaraların sarılması için Maliye Bakanı Mehmet Şimşek bir kez daha ziyaret edildi ve Akçakoca ve Boğaziçi için de destek talebinde bulunuldu. Bakan Şimşek'in yardımcı olma sözü verdiği ziyarette sel felaketi sonrasında yaşanılan sıkıntılar aktarıldı. Bakan Şimşek Düzce'ye gerekli desteği her zaman verdiklerini belirterek bu noktada da gereken yapılır dedi.

 

 

İl Başkanı Metin Kaşıkoğlu ve beraberindeki belediye başkanları Cüneyt Yemenici ve İbrahim Ercan, Bakan Şimşek'e ilimize gösterdiği ilgi ve desteklerinden ötürü teşekkür etti.