Ortalığı bir birine kattı

Gümüşovada bir otomobili gasp eden şahıs ortalığı birbirine kattı. Düzceye kaçan sürücü olimpiyat kavşağında da iki polis aracına çarptı... Düzce sokaklarında hareketli saatler yaşatan sürücü polis ekiplerini alarma geçirdi. Yakalanan şahsın çok sayıda suç kaydı olduğu öğrenildi.

Ortalığı bir birine kattı
17.11.2014 - 10:10
3439

Gümüşova'da bir otomobili gasp eden şahıs ortalığı birbirine kattı. Düzce'ye kaçan sürücü olimpiyat kavşağında da iki polis aracına çarptı... Düzce sokaklarında hareketli saatler yaşatan sürücü polis ekiplerini alarma geçirdi. Yakalanan şahsın çok sayıda suç kaydı olduğu öğrenildi.

Olay 23.00 sıralarında Gümüşova merkezde meydana geldi. Bir aracı gasp ederek kaçan şüphelenin peşine düşen Düzce Emniyeti ile amansız bir kovalamacaya girdi.

 

 

Bıçak zoruyla aldı

 

Gümüşova merkezde 81 EV 660 plakalı lüks otomobili bıçak zoruyla gasp eden şüpheli gasp ettiği araçla Gümüşova’dan Düzce istikametine geldiği ihbarını alan Düzce Emniyeti hal kavşağı Öztürkler kavşağı ve çoban kavşağında yolu kesti.

 

 

Araç hal kavşağında bekleyen polis ekiplerinin dur ihtarına uymayınca amansız bir kovalamaca başladı.

 

 

İki polis otosuna çarptı

 

Çok sayıda polis ekibini peşine takan otomobil sürücüsü Güven G. isimli şahıs iddiaya göre polisin defalarca dur ihtarı çekmesine kulak asmayarak havaya silahla ateş etti.

 

 

Yeni sanayi mevkiinde ara sokaklarda süratle ilerleyen otomobil olimpiyat ışıklarında terör şube müdürlüğüne ait sivil polis otosuna çarparak kaçmaya devam etti. Yaklaşık 15 polis aracının takip ettiği güven Güven G.’nin kullandığı otomobil hastane caddesi üzerinde yaklaşık yarım saat polis tarafından kovalandı.

 

Şehir içinde 120 km hız

 

Kızılay kan merkezi ışıklarında valilik kavşağına giren otomobilin önünü kesen trafik ekipleri aracı durdurarak şahsı gözaltına aldı.

 

 

Şehir içinde yaklaşık 120 km hızla kaçan şüpheli güven Güven G.’nin çok sayıda suç kaydının bulunduğu öğrenildi.

 

 

Pompalıyla Kamyonet taramış

 

22 yaşındaki Güven G. geçtiğimiz aylarda Nezih Tütüncüoğlu bulvarında park halindeki bir kamyoneti pompalı tüfekle tarayarak kaçtığı öğrenildi. polis ekipleri tarafından yaka paça göz altına alınan şüpheli elleri kelepçelenerek polis otosuna bitirildi.

 

 

Gasp ettiği otomobil ise olay yeri inceleme ekipleri tarafından delil çalışması ve parmak izi çalışmasının ardından otoparka çekildi. İfadesi alınmak üzere emniyete götürülen şüpheli yarın hakim karşısına çıkacak .

 

Kaynak: Öncü