Yatırımlara topyekun inceleme

Salı günü Yığılca’da yapılan aylık belediye başkanları toplantısında katı atık tesisine ortak olma önerisi için ayak sürten İGM’yi eleştiri yağmuruna tutan Belediye Başkanı Keleş, Düzce Valisi Su ve İGM üyeleri ile birlikte yapımı devam eden tesise inceleme gezisi düzenledi.

Yatırımlara topyekun inceleme
22.10.2014 - 17:21
2434

Salı günü Yığılca’da yapılan aylık belediye  başkanları toplantısında katı atık tesisine ortak olma önerisi için ayak sürten İGM’yi eleştiri yağmuruna tutan Belediye Başkanı Keleş, Düzce Valisi Su ve İGM üyeleri ile birlikte yapımı devam eden tesise inceleme gezisi düzenledi.

Belediye Başkanı Mehmet Keleş, Düzce Katı Atık Tesisleri  ile belediyenin devam eden diğer yatırımlarını  yerinde görmek amacıyla Düzce Valisi Ali İhsan Su ve belediye meclis üyeleri,İGM üyeleri ile birlikte inceleme gezisi yaptı

Valisi Ali İhsan Su, Belediye Başkanı Mehmet Keleş, Belediye Meclis üyeleri, Düzce Belediyeler Birliği yatırımı olan Katı Atık Tesisi inşaatı ile devam eden katı atık tesisi, kültür merkezi ve otogar çalışmalarını yerinde inceliyor.

Yatırımları incelemek üzere düzenlenen gezide ilk olarak katı atık tesisine gidildi. Burada ilgililer Vali Su, belediye başkanı Keleş ve meclis üyelerine inşaatın son durumu hakkında bilgi verdi.

Heyet daha sonra Düzce Belediyesi şantiyesinde İNTAŞ'a ait tesislerde incelemelerde bulundu. Keleş burada yapılan ve yapılacak olan yatırımlar  hakkında heyete bilgiler verdi.

Heyet daha sonra kültür merkezi ve terminal inşaatına gitti.

INTAŞ gezisinin ardından heyet yıllardır yapımı devam eden ve yıl sonuna kadar yapımı tamamlanarak açılışı yapılacağı sözü verilen Kültür merkezi inşaatı ile Darıköy sapağında yapımına devam edilen Otagar inşaatı gezildi. Her iki inşaat hakkında heyete bilgi veren Mehmet Keleş, kültür merkezi inşaatını sene sonuna kadar tamamlanacağını ve Otagar inşaatı çalışmalarının devam ettiğini belirtti.