Bakan Veysel Eroğlu Düzce’ye geliyor

Ak Parti Düzce İl Başkanlığının Ekim Ayı İl Danışma Meclisi Toplantısı 26 Ekim 2014 Pazar Günü Pelemir Otelde gerçekleştirilecek. Toplantıya Bakan Eroğlu’da katılacak.

Bakan Veysel Eroğlu Düzce’ye geliyor
22.10.2014 - 17:19
2264

 Ak Parti Düzce İl Başkanlığı'nın Ekim Ayı İl Danışma Meclisi Toplantısı 26 Ekim 2014 Pazar Günü Pelemir Otel'de gerçekleştirilecek. Toplantıya Bakan Eroğlu’da katılacak.

Ak Parti Düzce İl Başkanlığı'nın Ekim Ayı İl Danışma Meclisi Toplantısı 26 Ekim 2014 Pazar Günü Pelemir Otel'de gerçekleştirilecek . Saat 13.00'de başlayacak olan İl Danışma toplantısına Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu da katılacak. Bakan Eroğlu toplantının basına açık bölümünde bir konuşma da gerçekleştirecek.

Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu İl Danışma Meclisi toplantısının ardından saat 16.00'da Düzce Valisi , Milletvekilleri, Belediye Başkanları, Ak Parti İl Başkanı, İl Genel Meclisi Başkanı ve ilgili birim müdürlerinin de katılımıyla bir toplantı gerçekleştirecek.

Toplantıda , Su Yönetimi Genel Müdürü Prof. Dr. Cumali Kınacı, İski Genel Müdürü Dr. Dursun Atilla Altay, DSİ Genel Müdürü Akif Özkaldı, Orman Genel Müdürü İsmail Üzmez, DKMP Genel Müdürü Ahmet Özyanık, Çölleşme ve Erezyonla Mücadele Genel Müdürü Hanifi Avcı, Çevre Yönetimi Genel Müdürü Muhammet Ecel ve Toprak Reformu Genel Müdür Yardımcısı Metin Türker de hazır bulunacak. Toplantıda Melen Havzası Koruma Projesi ele alınacak.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız