Başkan Zekeriya Yanmaz: Uygulama kent olmanın gereğidir

İlçeler arası yolcu minibüslerinin Sapak’a taşınması konusunda görüşlerini açıklayan Akçakoca ADD (Atatürkçü Düşünce Derneği) Başkanı Zekeriya Yanmaz, mevcut uygulamanın arkasında olduklarını beyan etti.

Başkan Zekeriya Yanmaz: Uygulama kent olmanın gereğidir
17.10.2014 - 11:06
4775


İlçeler arası yolcu minibüslerinin Sapak’a taşınması konusunda kişisel görüşlerini açıklayan Akçakoca ADD (Atatürkçü Düşünce Derneği) Başkanı Zekeriya Yanmaz, mevcut uygulamanın  arkasında olduğunu beyan etti.

 

ADD Başkanı Yanmaz, minibüslerin Sapak’a taşınması uygulamasının kent olmanın gereği olduğunu söylerken, vatandaşların ilk etapta kızacaklarını ve hatta üzüleceklerini, ama zamanla bu yeni duruma alışacaklarını sözlerine ekledi.

 

Yolcu minibüslerinin Sapak’a taşınmasıyla birlikte o alanda rekabet ortamının da oluşacağını söyleyen Yanmaz, oluşacak rekabetle birlikte, yolcu taşıma fiyatlarına uzun süre zam yapılamayacağını ve vatandaşların bu noktada ekonomik bir kazanca sahip olacaklarının da altını çizdi.  

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (6)

 • Zekeriya YANMAZ
  Zekeriya YANMAZ
  3.04.2021 18:41

  Arkadaşlar öncelikle eleştirilere cevap vermemek prensibimdir. Bu karşı tarafı kaale almadığım dan değil onun fikrine saygı duyduğum dandır. Ancak bu eleştiri boyutunu aşan arkadaşlara cevap vermek zaruri gibi duruyor. Akçakoca Belediyesinin Terminal uygulaması ile ilgili olarak basın bana sivil toplum örgütü olarak düşüncelerimi sordu. Ben' ADD' nin konuyla ilgisi olmadığını ancak kişisel fikrimi konuyla ilgili bilgimi sundum. Dikkatinizi çektiyse Kent olmanın gereği dedim. Bu ne demek yasa ( Kanun) demek.. Allah aşkına bu yorum yapan arkadaşlar; Karayolları kanunu ve yönetmeliğini hiç okudunuz mu? Okumadıysanız. Okuyup istersen ondan sonra bir daha konuşalım. Atatürkle ilgili beni sınava tabi tutmak isteyen arkadaşıma da şunu söylemek istiyorum. Buyrun gelin evime misafir yapayım sizi Evimde ki kitaplığımdan sadece altını çizdiğim yerleri bir yılda okuyabilirseniz. Size ödülüm var. teşekkürlerimi sunuyorum.

 • ERHAN USTABAŞ
  ERHAN USTABAŞ
  3.04.2021 18:41

  40 KM YOL NERDE 2 ARAÇLA GİDİLİYOR.YAZIKDIR GÜNAHDIR DÜZCE GİDECEKSİN 2 ARAÇLA GİDECEKSİN... OLAMDI OLMAZ RESMEN MİLLETİN CEBİNDEN PARAYI ALMAK İÇİN HER YOLU DENİYORLAR

 • Alaettin küçük
  Alaettin küçük
  3.04.2021 18:41

  NE GÜZEL ZEKERYA BAŞKAN FİKRİNİ SÖYLÜYOR YAHU Bİ SÜRÜ SİVİL TOPLUM BAŞKANLARININ FİKRİ ZİKRİ YOK BAŞKANA SALDIRMAK HOŞ DEĞİL BEĞENMEZSİN FİKRİNİ SÖYLERSİN KAVGAYI BIRAKALIM CÖZÜM BEN FİKRİMİ SÖYLÜYORUM SAPAK MERKEZ DÜZCE EREĞLİ YOLCULARINA GÖRE YENİDEN ARABA SAATLERİ AYARLANSIN.

 • CALİ HAKAN DİREK
  CALİ HAKAN DİREK
  3.04.2021 18:41

  SEN MİSİN BE ATATÜRKÇÜ ? RESİMLERDEN Mİ TANIYORSUN SEN ATATÜRKÜ SADECE ? SEN KAÇ KİTABINI OKUDUN ATATÜRKÜ ANLATAN SEN HİÇ İL DIŞINA ÇIKMADIN GALİBA...DÜŞÜNCENE SENİN BİŞİY DERDİM DE PERVASIZ HERİF...BİR DE ÇIKMIŞ ATATÜRKÇÜ DÜŞÜNCE DERNEĞİ DİYORSUN BE...İŞİNİZE GÜCÜNÜZE BAKIN LAN...ARTIK SABIR TAŞIYOR YANİ...BEN SİZE SÖYLİYİM...TEK BAHANEM KAŞINIZIN ÜSTÜNDE GÖZ VAR DEMEK OLUCAK... ATATÜRKÇÜ DÜŞÜNCE DERNEĞİYMİŞ...ÇOLUK ÇOCUK OKUYO BUNLARIDA BEN AKÇAKOCA'YA GELİNCE SANA SORARIM SANA YÜZ YÜZE

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  Zihniyete bak, şu kafadasın bari dillendirme. Yahu ne modeller varmış memlekette arkadaş,şu mesele sayesinde hepsini gördük.

 • anlayan anlar
  anlayan anlar
  3.04.2021 18:41

  Durumdan bihaber olduğunuz ne kadar belli. Hiçbir şeyden haberiniz yok kalkıp dedtekliyoruz demişsiniz. Sizin zihniyet o yüzden bu halde a benim saf adamım. O yüzden vatandaşı koyun gibi görüyorsunuz...

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız