Akçakocalılar Çakır ve Yılmaz’ın tepkisini merak ediyor

Yıllardır şehir içi duraklardan aldığı yolcuları Düzce,Ereğli,Alaplı,Kocaali ve Karasu’ya taşıyan minibüslerin sapağa çıkarılmasına tepkiler giderek artıyor.

Akçakocalılar Çakır ve Yılmaz’ın tepkisini merak ediyor
14.10.2014 - 12:21
7081

 

Yıllardır şehir içi duraklardan aldığı yolcuları Düzce,Ereğli,Alaplı,Kocaali ve Karasu’ya taşıyan minibüslerin sapağa çıkarılmasına tepkiler giderek artarken...  Akçakoca Kamuoyu, AK Parti İGM üyesi Dursun Çakır ve Ayfer Yılmaz'ın, Akçakocalıların günlük yaşamını doğrudan ilgilendiren böylesine önemli bir karar için ne düşüşndüklerini merak ediyor.

 

Cumartesi gününden itibaren  başlatılan uygulamaya, sosyal paylaşım sitelerinde tepkilerini dile getiren Akçakocalılar,  alınan kararın  geri çekilerek etraflıca bir kez daha tartışılmasını istiyor.

 

Sosyal Paylaşım siteleri aracılığı ile tepkilerini dile getiren Akçakocalılar, 30 Mart Yerel seçimlerinde şehir merkezinde yaşayan  6 bin 68 Akçakocalının oylarını alarak AK Parti’den İl Genel Meclis Üyesi seçilen Dursun Çakır ve Ayfer Yılmaz’ın olaya suskun kalmamalarını ve belediye yönetimi ile görüşerek sorunun çözümüne arabulucu olmalarını istiyor.

 

Karar doğruysa arkasında durun karşıysanız arabulucu olun

 

Sosyal paylaşım sitelerinde tepkilerini dile getiren Akçakocalılar, oy verdiğimiz meclis üyelerimizin Cumartesi gününden beri uygulamaya başlanan bu kararla ilgili ne düşündüklerini merak etmekteyiz, alınan karar doğru mudur, değil midir bilmek istiyoruz. Eğer alınan kararı doğru bulmuyorlarsa ne tür girişimlerde bulunduklarını bilmek hakkımız diye tepki gösterdiler.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (8)

 • Gayet iyi oldu
  Gayet iyi oldu
  3.04.2021 18:41

  Merkez camiinden sapağa kadar 1. vitesde gidip trafiği felç edersen, yolcu alcam diye yolun ortasında durup arkadan önden geleni sıkıntıya düşürürsen, sizden çok sayıda olan vatandaş dilekçeyle başvurup sizi terminale attırır. Ne belediye ne halk otobüsü bu güne kadar 1 kere trafiği aksatacak şekilde yavaş ve yolu kapatacak şekilde hareketler yaparken denk gelmedi. Yahu trafik rahatladı.

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  belki yıllar sonra böyle bir uygulamaya ihtiyaç olabilir. ancak şu an itibarı ile gerekli bir uygulama değil.

 • ido
  ido
  3.04.2021 18:41

  ya kocaaliye gidecek olanlar ne yapacak?

 • Kemalettin ERYILMAZ
  Kemalettin ERYILMAZ
  3.04.2021 18:41

  Belediyeler halka hizmet için vardır ve halkın çoğunluğu ne istiyorsa o doğrultuda karar vermek durumundadırlar.. Düzce minibüsleri meselesi aslında özelleştirilen halk otobüsleriyle doğrudan alakalıdır çünki halk otobüsleri özelleştirilirken otobüs sahiplerine, minibüslerin Düzceye sapak terminalinden kaldırılarak düzceye gidecek yolcuların merkezden halk otobüsleriyle taşınması sözü verildi halk otobüsü sahipleri zaten aylardır bunu bekliyorlar yani burda 1-2 halk otobüsü sahibi para kazansın ama 25 bin nufuslu akçakoca halkı maddi manevi zarar görsün mantığı alenidir. Farkındaysanız Akçakoca Düzce arası seyahat masrafı bir günde ikiye katlanmıştır ayrıca 30 dakika olan seyahat süreside nerdeyse birbuçuk saate çıkmıştır..olayın çözümü çok ama çok basittir minibüsler değirmenağzı tabaş petrol mevkiinden haraket edecek ve esentepe, beşyol,merkez.çuhallı,ayazlı ve sapaktan yolcusunu alarak yoluna devem edecektir..yetkililerin konuyla ivedilikle ilgilenmesi ve doğru kararın alınarak şu anki yanlış ve saçma uygulamadan derhal vazgeçilmesi gerekmektedir ..Halkın isteği bu doğrultudadır..uygulama devem ederse Akçakoca halkı sessiz kalmayacaktır..

 • Ayfer abla ilk
  Ayfer abla ilk
  3.04.2021 18:41

  Ayfer abla minibüsle duzceye igm toplantisina giden biridir. Ilk firsatta bunu baskana iletecektir. Amma baskan abla alisirlar kuzu gibi. Sehirlerarasi cakisan otobuslerin servislerini geri getirecem dedi soran yok. Siz sessiz kalin ben onlari buna da alistiririm hasan ali ye de soz verdik diyecektir. Yorum yapanlar kac kere minibuse bindi acaba? Dursun ağbi arabasiyla gider o da zaten belediye isine karismaz. Memleket sevdasi var

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  Sayın Ayfer YILMAZ'ı bir kaç kere düzce minibüsleri ile giderken gördüm, sayın Ayfer hanım düzceye gitmenin ne denli zor olduğunu bilen birisisiniz konu hakkında suskunluğunuzu bozunuz lütfen

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  Bence büyük yanlışlık var aslında bunlara sn nazmi çiloğlu pazar yerinin ileridine garaj yaptı amma sonraki başkanlar el birliği ile çürüttüler orası uygun başkan cüneyt yemenici bir düşü

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  Onların görüşlerini viye merak edelim ki, alıyorlar 3-4 bin lira maaşı, özel arabaları ile Düzce'ye toplantıya gidiyorlar, umurlarında mı Akçakocalı yollarda kalmı, 3-4 araba değiştirmiş. Vah Akçakoca..., sahipsiz kent akçakoca

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız