AVM’de Olağanüstü genel kurul!

Krempark AVMde bugün Düzce Belediyesi, Hak Sahipleri ve AVM yönetimi ile yapılan 9 saatlik toplantı sonrasında genel kurul kararı alındı. Genel kurul sonrasında mevcut yönetim seçimleri kazandı.

AVM’de Olağanüstü genel kurul!
11.09.2014 - 08:24
2076

Krempark AVM'de bugün Düzce Belediyesi, Hak Sahipleri ve AVM yönetimi ile yapılan 9 saatlik toplantı sonrasında genel kurul kararı alındı. Genel kurul sonrasında mevcut yönetim seçimleri kazandı.

Dün Krempark Alışveriş Merkezi ile Belediye arasında anlaşmazlıklar olmuş ve Spor salonu mühürlenmişti. Belediye Başkanı ise halkın hakkını alacağını söylemişti. Bugün Sabah saatlerinde Krempark Alışveriş Merkezi’nde bir toplantı gerçekleştirildi. Toplantıya Hak Sahipleri, hak sahipleri avukatları, Belediye yetkilileri ve Krempark AVM yönetimi katıldı. Toplantı yaklaşık 9 saat sürdü. Toplantının ana gündem maddesi ise bundan sona ne olacağı idi. Toplantı bitiminden sonra muhabirimiz Enes Bektaş’a açıklamalarda bulunan Krempark yöneticileri toplantıda genel kurulun da yapıldığını ve genel kurul sonucunda oy çokluğu ile yönetim bir kez daha Krem Turizm inşaat firmasına yani mevcut yönetime devredilmesi alındı.

2 yönetim adayı yarıştı

Yaklaşık 9 saatlik süren toplantının bir bölümünde genel kurul yapıldı. Genel kurulda hak sahipleri ve yetkili kişiler oy kullanarak yeni yönetim belirleme sürecine girildi. Bu kapsamda, Krem İnşaat ve Düzce Belediyesi Genel Kurula katılarak aday olduklarını belirtti. Yönetimin belirleneceği seçimlerde oy çokluğu ile Krem Turizm inşaat tekrar Krempark AVM’nin yeni yönetimi olarak belirlendi. 

AVM Basın açıklaması yapacak

Konu ile ilgili olarak Krempark Alışveriş Merkezi geçtiğimiz günlerde yaşanan mühürleme olayının ardından yaklaşık 9 saat süren toplantının kararlarını ve sonuçlarını bildirecek bir basın açıklaması yapacak. Açıklama içerisinde neden mühürleme olduğu, spor salonunu neden açtıklarını, uzun süredir faaliyette olan AVM’de nelerin olduğunu, kamuoyunda gezen bilgileri, toplantıda alınan kararları ve sonuçların olacağı bir basın açıklaması yapılması bekleniyor.

Kaynak: Düzcenin Sesi

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız