Berberlerin toplu tatil kararı,vatandaşları mağdur etti

Akçakocada Erkek berberlerinin pazar günü tatil yaparak dükkan kapatma kararı,Akçakocaya dışarıdan gelen vatandaşları mağdur etti.

Berberlerin toplu tatil kararı,vatandaşları mağdur etti
2.06.2014 - 08:41
3995

 

 

Akçakoca'da Erkek berberlerinin pazar günü tatil yaparak dükkan kapatma kararı,Akçakoca'ya dışarıdan gelen vatandaşları mağdur etti.

 

Akçakoca'da Berberlerin topluca aldıkları pazar günü tatil yaparak kapatma kararı üzerine,henüz kararın ilk gününde Düzce'den gelen Üniversite öğrencilerinin bir otelde mezuniyet günleri kutlama programı öncesi saatlerce açık berber aradılar.

 

Vatandaşlar ara sokaklarda açık berber aramaları üzerine bir berberin önünde bir araya gelerek gazetecilere bu uygulamanın doğru olmadığını iddia ettiler.

 

Vatandaşlar,Düzce'den bir programa katılmak üzere geldiklerini belirterek''Olur şey değil,burası bir tatil kenti,biz mağdur olduk bu uygulamayı bir kez daha düşünsünler,bu insanlar asıl hafta sonları süslenmeye ve bir bakımdan geçme arzusundalar,tamam tatil hakları onlarında var ancak bu sorunu başka yöntemlerle de çözmeleri mümkün''diye konuştular.

 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (7)

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  böyle bi şey olur mu arkadaşlar siz hizmet sektöründesiniz yanlış yapıyosunuz kendi ayağınıza kurşun sıkmaya benzer bu iş en azından nöbet işi veya açan kişilere karışmamalısınız iyi düşünün

 • kemal TEKİN
  kemal TEKİN
  3.04.2021 18:41

  arkadaşlar haklılar. berberler pazar günü açık olmalı. bi paar tatilimiz var o zaman traj olabiliyorduk

 • hahaaa
  hahaaa
  3.04.2021 18:41

  ZATEN ONLARDADA TIRAS OLACAK HAL YOK HEPSİ TRAŞLI BIRAKIN ŞU EGOLARINIZIDA BERBER ARKADAŞLARINDA İNSAN OLDUĞUNU BİR AİLELERİ OLDUGUNU TATİLE İHTIYACLARI OLDUĞUNU ANLAYIN HER ŞEY SİZIN KEYFİNİZE GÖRE OLMAZ BU HAYATTA NASIL BANKADAKI ISINIZI MESAYI SAATLERINDE HALLEDIYORSANIZ HAFTANIN 6 GUNUNDE DE TRASINIZI OLUN AVRUPA BOYLE YAPIYOR.

 • hahaaa'ya
  hahaaa'ya
  3.04.2021 18:41

  Sen avrupalısın belli peki avrupada galericilik(oto alım-satımı)berberler üstünden mi yapılıyor?Yani berberler aynı zamanda oto alım satım işi ile uğraşıyorlar mı?Herkes kendi işini hakkıyla yapsın.Adam olun,esnaf olun,sadece insan değil.

 • esnaff
  esnaff
  3.04.2021 18:41

  Nerden çıktı bu arkadaş sen pazar günü açma diğerlerine niye karışiyorsun haaa benim musterim ona gitmesin di ye değil mi nankör ler birde duygu sömürüsü yapiyorlar

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  Asıl nankör sizsiniz yahu. Berberlikle alakam yok ama, bu adamların hiç dinlenmeye hakkı yokmu? Siz 2 gün tatilden sonra pazartesi sendromu yaşarken bu adamlar akşam saat 10 da dükkanlarını kapatıyor. Zaten zor kanaat geçiniyorlar tabiki birlikte hareket edicekler. Biri kazansın diğerleri kazanmasın olmaz. Onlarda İnsan onlarda dinlenecek biraz bencillikten uzaklaşın kendinizi onların yerine koyun

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  1 gün beklesin saçınız. Hastanenin acil bölümü değil ya bu. ona göre ayarlayın kendinizi cumartesi kestirn

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız