Berberlerin toplu tatil kararı,vatandaşları mağdur etti

Akçakocada Erkek berberlerinin pazar günü tatil yaparak dükkan kapatma kararı,Akçakocaya dışarıdan gelen vatandaşları mağdur etti.

Berberlerin toplu tatil kararı,vatandaşları mağdur etti
2.06.2014 - 08:41
4053

 

 

Akçakoca'da Erkek berberlerinin pazar günü tatil yaparak dükkan kapatma kararı,Akçakoca'ya dışarıdan gelen vatandaşları mağdur etti.

 

Akçakoca'da Berberlerin topluca aldıkları pazar günü tatil yaparak kapatma kararı üzerine,henüz kararın ilk gününde Düzce'den gelen Üniversite öğrencilerinin bir otelde mezuniyet günleri kutlama programı öncesi saatlerce açık berber aradılar.

 

Vatandaşlar ara sokaklarda açık berber aramaları üzerine bir berberin önünde bir araya gelerek gazetecilere bu uygulamanın doğru olmadığını iddia ettiler.

 

Vatandaşlar,Düzce'den bir programa katılmak üzere geldiklerini belirterek''Olur şey değil,burası bir tatil kenti,biz mağdur olduk bu uygulamayı bir kez daha düşünsünler,bu insanlar asıl hafta sonları süslenmeye ve bir bakımdan geçme arzusundalar,tamam tatil hakları onlarında var ancak bu sorunu başka yöntemlerle de çözmeleri mümkün''diye konuştular.