AK Parti il yönetimi görevden alınıyor mu?

Düzce TV’de yer alan bir haberde, AK Parti’de görevden alınması beklenen il ve ilçe yönetimleri netleşmeye başladığı iddiasına yer verildi.

AK Parti il yönetimi görevden  alınıyor mu?
20.05.2014 - 15:56
3831

 

Düzce TV’de yer alan bir haberde, AK Parti’de görevden alınması beklenen il ve ilçe yönetimleri netleşmeye başladığı iddiasına yer verildi.

 

Düzce TV’nin internet sitesinde yer alan haberde, Cumhurbaşkanlığı seçiminden önce veya sonra görevden alınacak il başkanları listesinde Düzce’de adının bulunduğu iddiasına yer verdi.

 

İŞTE DÜZCE TV’DE YER ALAN HABERİN AYRINTILARI

 

AK parti’de revizyon başladı. 30 Mart sonrası performans konusunda sınıfta kalan il ve ilçe yönetimleri ile teşkilatla arasında sıkıntı olan il yönetimleri için düğmeye basıldığı öğrenildi. Ege meclisi haber sitesinde yer alan bir haberde, Başkentte AK Parti kulislerinin nabzını tutan bir sosyal paylaşım sitesinden yapılan duyuruda, başarısız, uyumsuz ve performans raporu olumsuz olan il, ilçe ve belde teşkilatları da Cumhurbaşkanlığı seçimleri sonrasında görevden alınacağına yer verildi. Yerlerine ise bir hafta içinde katılımcı ve demokratik bir çerçevede atama yapılacağı duyuruldu.

 

Ak partide başlayan bu revizyon Düzce’yi de yakından ilgilendiriyor.Yerel seçimlerin ardından milletvekilleri ve teşkilatta bazı üyelerle ters düşen ve görevden alınacağı söylentileri çıkan Düzce Ak Parti İl Başkanı Metin Kaşıkoğlu ve il yönetimi de görevden alınması konusunda karar verilmiş yer olarak gösterildi.

 

KAYNAK: DÜZCE TV

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Ad Soyad Giriniz...
    Ad Soyad Giriniz...
    3.04.2021 18:41

    şimdi de cumhurbaşkanlığı seçimleri sonrasına mı kaldı.asparagas bunlar.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız