Karslıoğlu: Adil ve şeffaf belediyecilik yapacağız

CHP Düzce Belediye Başkan adayı Basri Karslıoğlu yerel seçim çalışmalarına devam ediyor. Seçimlere birkaç gün kala sivil toplum örgütleri ziyaretlerine ağırlık veren Karslıoğlu, sivil toplum örgütleinin kent yaşamında daha fazla rol alması için belediyelerin ön açıcı olması gerektiğini belirtiyor.

Karslıoğlu: Adil ve şeffaf belediyecilik yapacağız
25.03.2014 - 15:23
1152

CHP Düzce Belediye Başkan adayı Basri Karslıoğlu yerel seçim çalışmalarına devam ediyor. Seçimlere birkaç gün kala sivil toplum örgütleri ziyaretlerine ağırlık veren Karslıoğlu, sivil toplum örgütleinin kent yaşamında daha fazla rol alması için belediyelerin ön açıcı olması gerektiğini belirtiyor.

Mimarlar Odası’nı ziyeret eden CHP Düzce Belediye Başkan Adayı Basri Karslıoğlu,  Belediye Başkanı olması halinde en yakın çalışacağı sivil toplum kuruluşlarından biri olacak Mimarlar Odasından destek istedi.  Karslıoğlu, diğer adayların verdiği iş vaatleri konusunda da açıklamada bulundu.

Seçim çalışmalarına son hızla devam eden CHP Düzce Belediye Başkan Adayı Basri Karslıoğlu, Mimarlar Odasını ziyaret etti. Odanın yeni başkanı Eser Doğan Öztürk, eski Başkanı Turgut Kavruk ve oda üyeleri tarafından karşılanan Karslıoğlu’na belediye meclis üyesi adayları da eşlik etti.

Oda Başkanı Eser Doğan Öztürk ile görüş alışverişinde bulunan Karslıoğlu, seçim için destek isterken, mimarlar odası ile belediyenin birlik içinde çalışması gerektiğini dile getirdi.

Vatandaş hukunu sonuna kadar koruyacağız

Diğer belediye başkan adaylarının vatandaşa iş sözü verdiğini belirten Karslıoğlu,oy toplamak maksadı ile kimsenin duyguları ile oynamayacaklarını belirterek “Biz yasalara uygun adil belediyecilik sözü veriyoruz.Oy alacağız diye hiç kimseye gelişi güzel vaatte bulunmuyoruz.Bizim vaat ettiğimiz şudur.Vatandaşımızın hakkını sonuna kadar koruyabileceği, hiç aracı olmadan hakkını alabileceği, adil, şeffaf bir belediyecilik,düzgün bir belediyecilik vaat ediyoruz “ dedi.

Torpille işe adam almayacağım

Seçim kampanyası boyunca altından kalkamayacakları hiçbir işin sözünü vermediklerini belirten Karslıoğlu, “ Vatandaşın duyguları ile hiçbir zaman oynamadık.İşçi alınacak olursa bunu noter huzurunda imtihan yaparız. Gittiğimiz her seçim bölgesinde iş talebiyle karşılaşıyoruz, Bizden de iş istiyorlar,  svatandaşlar biz de diyoruz ki, o size söz verenlerle pazarlığınızı iyi yapın.Sonra açıkta kalmayın.”dedi.


Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız