Hanife Tetik : 5 yıl boyunca maaşımı öğrencilere burs olarak dağıtacağım VİDEO HABER

Osmaniye Mahallesi muhtar adayı Hanife Tetik, muhtar seçilmesi halinde 5 yıl boyunca maaşına dokunmaksızın, üniversite öğrencilerine burs olarak dağıtacağını söyledi.

Hanife Tetik : 5 yıl boyunca maaşımı öğrencilere burs olarak dağıtacağım VİDEO HABER
16.03.2014 - 14:30
5145


Osmaniye Mahallesi muhtar adayı Hanife Tetik, muhtar seçilmesi halinde 5 yıl boyunca maaşına dokunmaksızın, üniversite öğrencilerine burs olarak dağıtacağını söyledi.

 

Muhtarlık çalışmaları boyunca Osmaniye Mahallesi’nde çalmadık kapı bırakmayan Hanife Tetik, bu günkü toplantısını Osmaniye’de oturan üniversite öğrencileriyle yaptı.

 

Çınar caddesi üzerinde bulunan kendisine ait kafeteryada 60 civarında üniversite öğrencisiyle bir araya gelen Hanife Tetik, öğrencilerin sorunlarını dinleyip yardım etme sözü verirken, üniversiteli gençlere çiğ köfte ve tatlılar ikram etti.

 

 

 

Öğrencilere hep yardımcı oldum

 

Saat 20.00’de yapılan toplantıda, üniversite öğrencilerinin sorun ve taleplerini dinleyen Hanife Tetik, bu güne kadar şahsi imkânlarıyla öğrencilerin sorunlarını çözmeye çalıştığını, fakat muhtar olduktan sonra kamu imkânlarıyla birlikte öğrencilerin yanında yer alacağını söyledi.

 

Öğrencilerin çok sorunu var

 

Üniversite öğrencileri, başlıca sorunlarını servis ücretlerinin fazla olması, ev kiralarının yüksek olması, lokanta ve kafeterya fiyatlarının yüksekliği, başıboş hayvanların çok olması ve evlerde oturanlar için yakacak sıkıntısı olarak belirlerken, bu sorunlarla ilgili zaman zaman yardım aldıkları Hanife Tetik’e güvendiklerini ifade ettiler.

 

Osmaniye Mahallesi’nde oturan üniversite öğrencilerini can kulağıyla dinleyen ve notlar alan muhtar adayı Hanife Tetik ise şu açıklamayı yaptı:

 

‘’Beni iyi tanırsınız. Bu güne kadar esnaf olarak, üniversite öğrencilerinin sorunlarıyla hep ilgilendim. Çok sayıda gencin yardımına koştum. Bundan sonra da imkânlarımı mağdur olan arkadaşlarımız için kullanmaktan kesinlikle kaçınmam. Muhtar seçilmem halinde, bireysel imkânlarımın yanı sıra, kamu kurumlarının imkânlarını da öğrencilerimiz için kullanacağım. Kapım tüm öğrenci arkadaşlarıma bundan sonra da sonuna kadar açıktır. Ayrıca, muhtar seçildiğim andan itibaren, 5 yıl boyunca maaşıma dokunmadan, tümünü ihtiyaç sahibi üniversite öğrencilere burs olarak dağıtacağım.’’

 

Osmaniye Mahallesi muhtar adayı Hanife Tetik’in üniversiteli öğrencilerle bir araya geldiği gece, karşılıklı sohbetler ile, yiyecek ve tatlı ikramlarıyla iki saat boyunca devam etti.

 

 

 

 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (4)

 • MANTIKSIZ DİYENE
  MANTIKSIZ DİYENE
  3.04.2021 18:41

  HANİFE HANIM ÇOK UZUN SÜREDİR 10 DAN FAZLA ÖĞRENCİNİN BURS ALMASINA ÖNCÜLÜK ETMEKTEDİR.... KENDİSİ DE DESTEK OLMAKTADIR...

 • BEN MANTIKSIZ BULUOYORUM
  BEN MANTIKSIZ BULUOYORUM
  3.04.2021 18:41

  EVE LAZIM OLAN BAŞKASINA NASIL VERİLİR... ÇOK CÖMERT MUHTAR HANIM

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  Belediye baskanlari bile bu kadar ogrenciyi bir araya getiremezken helal olsun hanife tetige suan en iddali aday...

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  Hanifenin muhtar seçilmesi durumunda kazanan hanife değil öğrenci kardeşlerimiz olacak bu kesin..

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız