Metin Kaşıkoğlu: Kaynaşlı’yı Çapulcularamı Bırakacağız

Ak parti Kaynaşlı belediye başkanı aday tanıtım toplantısı dün akşam Kızılay toplum merkezinde yapıldı.

Metin Kaşıkoğlu: Kaynaşlı’yı Çapulcularamı Bırakacağız
9.02.2014 - 14:57
4733

Ak parti Kaynaşlı belediye başkanı aday tanıtım toplantısı dün akşam Kızılay toplum merkezinde yapıldı.Toplantıya AK Parti il Başkanı Metin Kaşıkoğlu'nun muhalif belediye başkanları için söylediği " ÇAPULCU " yakıştırması damgasını vurdu...

 

Aday tanıtım toplantısında konuşan Ak parti il başkanı Metin Kaşıkoğlu,  ”Kaynaşlı’yı çapulculara mı bırakacağız” diyerek başka partiden aday olanlara yönelik Çapulcu yakıştırması yaptı. Konuşmasında Kaynaşlı'nın çocuğu olduğunu vurgulayan Metin Kaşıkoğlu,  Ak Kadroların yeniden Kaynaşlı belediyesini alacağını savunarak toplantıda bulunan MHP ve diğer parti temsilcilerinin partilerini eleştirmekten de geri kalmadı.

 

Alın size çok konuşan adam

 

Cemaat ve Ak parti arasında olan gerginliğe de değinen il başkanı, Kaynaşlı Belediye Başkanı  İsmail Korkmaz için " sessiz adam, konuşmayan adam diyenlere alın size Erol Bayraktar hem çok iyi ,konuşkan hem de siyaseti iyi bilen biri " diyerek adayın  arkasında olduğunu belirtti.

 

KAYNAŞLI HABER

http://www.kaynaslihaber.org/kaynasli/4542-kaynasliyi-capulcularami-birakacagiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (2)

 • Necmiye Tokgöz
  Necmiye Tokgöz
  3.04.2021 18:41

  yolsuzluk yapıp da devleti din sömürüsü yoluyla soyanlara bırakmaktansa çapulculara bırakmak daha iyi.akepenin hırsızlıklarını göre göre o partide kalman bile zihniyetini ele veriyor.aynaya bak da gerçek çapulcu kim gör.HIRSIZ VAAAAR--> AKP

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  e hırsızlar mı alsın

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız