Abdulkadir Kaya ve arkadaşları çalışmalarına aralıksız devam ediyor

Akçakoca Esnaf ve Sanatkarlar Odası seçiminde mevcut başkan Nedim İşgören’e oluşturduğu listeye alternatif yeni bir liste hazırlayarak seçime giren Abdulkadir Kaya ve arkadaşları, çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Abdulkadir Kaya ve arkadaşları çalışmalarına aralıksız devam ediyor
6.02.2014 - 16:01
8520

 

15  Şubatta yapılacak Akçakoca Esnaf ve Sanatkarlar Odası seçiminde mevcut başkan Nedim İşgören’e oluşturduğu listeye alternatif yeni bir liste hazırlayarak seçime giren Abdulkadir Kaya ve arkadaşları, çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

 

Akçakoca Esnaflar Odasına yeni bir ses ve heyecan getirmek için yola çıkan Abdülkadir Kaya ve arkadaşları Akçakoca’nın her karışını gezerek esnaf arkadaşlarından destek istiyor.

 

Esnafımızın çok sorunu var

 

Esnaf gezileriyle ilgili açıklama yapan Abdulkadir Kaya ve yönetim kurulu üyeleri, Akçakoca Esnafının bir çok sorunu olduğuna değinerek’’Özellikle hedefimiz kamu kuruluşlarıyla birlikte uyum içinde çalışmak,Esnaflarımıza her ay düzenli şekilde bilgilendirme toplantıları düzenlemek,Esnaflarımızın uğradıkları haksızlıklara karşı avukatlık bürosu oluşturup,ücretsiz danışma sağlamak “ dedi.

 

AB fonlarından esnafımızı yararlandıracağız

 

Çeşitli hibe veren kurumlar ve AB projeleri yapıp esnaflarımıza krediler sağlamayı da amaçladıklarını dile getiren Kaya,  “ esnafımızı güçlendirecek her türlü projeleri yapmak, esnaflarımıza destekler vererek rekabet güçlerini artırmak, esnaflarımızı her dönemde fuarlar gibi organizasyonlarda öncelik tanımak ve seminerler düzenlemek,esnafımızın tüm dertlerini ortak olan bir oda yaratmak birinci önceliğimiz olacaktır’’ifadeleri kullanıldı.

 

15 Şubat Cumartesi günü toplanacak Akçakoca Esnaf ve Sanatkarlar Odası seçimlerinde

 

Abdülkadir Kaya’nın listesinde şu isimler yer alacak:

 

Abdülkadir Kaya, Şükrü Ertuğ, Tarık Cingirt, Hayati Döngel, Ömer Horoz, Güler Aydoğan, Yusuf Cihan, Muhittin Küpelİ, İsmail Çelik, Coşkun Mat

 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (6)

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  şuseçimi hayırlısıyla kimseyi incitmeden kazanın allah herzaman doğrunun ve dürüst vede ahlakı düzgün olanın yanındadır ben sizlere güveniyorum ve başarılar diliyorum

 • DELİ PETRO
  DELİ PETRO
  3.04.2021 18:41

  bu ekiple zor alırsınız şükrü ve ismailden başkası yaramaz diğerleri janttalar nedimin karşısına abdulkadirden başka adam yokmuydu da onu çıkartıyorsunuz valla biz esnaf arkadaşlar olarak size vermeyecez sırf adayınızdan dolayı şimdiden geçmiş olsun

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  cınar caddesıde bır yuzunuzu gorseydı.cınar caddesını esnaftan saymıyorsunuz anlasılan.. ee karar sızın..20 0y gıder en az..

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  DEĞİŞİK SES GENÇ NEFES AKÇAKOCA İÇİN HAYIRLI VE UĞURLU OLUR HEPSİ ÇALIŞKAN ARKADAŞLAR

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  hayırlı uğurlu olsun yolunuz açık olsun

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  Nedim abi kafanı dükkandan çıkarda dışarıya bir bak, ne oluyor... Adamlara harıl harıl çalışıyor sen hala kupun satmanın peşindesin. seçim muhalefete hayırlı olsun

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız