Din görevlileri toplandı

Akçakoca Müftülüğünce her ay düzenli olarak yapılan din görevlileri toplantısı gerçekleştirildi...

Din görevlileri toplandı
25.12.2013 - 10:21
2139

 

Akçakoca Müftülüğünce her ay düzenli olarak yapılan din görevlileri  toplantısı gerçekleştirildi.

 

Akçakoca Belediyesi meclis toplantı salonunda yapılan Aralık ayı toplantına İlçe Müftüsü Mehmet Taşçı başkanlık etti. Toplantıya İlçede görev yapan imam ve müezzin kayyımlar'ın yanı sıra müftülük veri hazırlama memurları da katıldı.

 

Diyanet İşleri Başkanlığından gelen yazıların tebliğ edildiği toplantıda ayrıca daha verimli görev yapılabilinmesinin metotları üzerinde bilgi alış verişinde bulunuldu.Toplantı iyi dilek ve temennilerle sona erdi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • gıfarlı ebuzer
    gıfarlı ebuzer
    3.04.2021 18:41

    madde 1: islam dininde din adamlığı sınıfı yoktur madde:2 cuma hutbesinde hoca dua ederken cemaat sesli olarak amin diyor hutbe 2 rekat namaz yerine geçtiği için sesli hiçbirşey söylenmez cuma sakata girer madde3:, namaz kıldırmanın karşılığında para alınmaz alınırsa ne olur cemaatin namazı fosss olur neyapacaz imam okurken bizde içimizden okuyacaz madde 4: kutsal kitabımız kuranı kerim para ile satılamaz vebali altında ezilirsiniz çünkü allah kelamı parayla satılamaz daha yazacak çok çey var sevgili nevzat bey bu yazdıklarımı manşet olarak verirsen bir takım softalar belki kuranı kerimi derinlemesine okurlar saygılarımla

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız