Edilli Plajında boğulan İmam Mustafa’nın ailesini Diyanet Sen yalnız bırakmadı

Diyanet-Sen Düzce Şubesi, Ağustos ayında Akçakoca Edilli Plajında boğulma üzere olan çocukları kurtarmak için suya atlayarak çeken akıntıya kapılarak hayatını kaybeden imam Mustafa Aydemir’i unutmadı.

Edilli Plajında boğulan İmam Mustafa’nın ailesini  Diyanet Sen yalnız bırakmadı
24.12.2013 - 10:48
7793

 

Diyanet-Sen Düzce Şubesi, Ağustos ayında Akçakoca Edilli  Plajında boğulma üzere olan  çocukları kurtarmak için suya atlayarak çeken akıntıya kapılarak hayatını kaybeden  imam Mustafa Aydemir’i unutmadı.

 

Diyanet-Sen Düzce Şubesi 17 Ağustos’ta Akçakoca’da boğulan iki çocuğu kurtarmak için denize giren ve boğularak hayatını kaybeden İmam Mustafa Aydemir’in ailesine ferdi kaza sigortasından elde edilen 25 bin liralık çek takdim edildi.

 

Sendikaya üye olması nedeni ile ferdi kaza sigortası yaptırılan Aydemir’in ölümünden sonra elde edilen 25 bin liralık gelirin çeki eşi Dilek Aydemir’e teslim edildi. Diyanet-Sen Düzce Şubesi Başkanı Coşkun, “Keşke arkadaşımız aramızda olsaydı ve biz bu çeki vermek zorunda kalmasaydık. Ancak rahmetli oldu. Biz ailesini yalnız bırakmak istemedik” dedi.

 

 

Denizde boğularak hayatını kaybeden İmam Mustafa Aydemir’in eşi Dilek Aydemir ise Diyanet-Sen üyelerine teşekkür etti.

 

Olay 17 Ağustosta gerçekleşmişti

 

Akçakoca TV’yi takip eden okurlarımızın yakın bildiği olay 17 Ağustos tarihinde Akçakoca Edilli plajında gerçekleşmişti. Akçakoca Belediyesi sorumluluk alanına giren plajda  cankurtaran olmadığı için boğulan vatandaşlara hiç kimse müdahale edememiş ve o gün 3 kişi boğulmuştu.

 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız