Akçakoca Yukarı Mahalle Halk Meclisi Toplandı!

Akçakoca Yukarı mahalle halk meclisi 1010 kafede bir araya gelerek mahallede yapılması gerekn işlerle ilgili fikir alışverişleri bulundu.

Akçakoca Yukarı Mahalle Halk Meclisi Toplandı!
18.11.2013 - 22:13
5466

 

Akçakoca Yukarı mahalle halk meclisi 1010 kafede bir araya gelerek mahallede  yapılması gerekn işlerle  ilgili fikir alışverişleri bulundu.

 

Yaptıkları birbirinden güzel faaliyetlerle adından sıkça söz ettiren Yukarı Mahalle Halk Meclisi, bu akşam bir araya gelerek önümüzdeki yerel seçimlere yönelik neler yapılması gerektiğini tartıştı.

 

Akçakoca Yukarı Mahalle Muhtarı Mustafa Yetmişbir’in başkanlık ettiği halk meclisi toplantısına katılan mahalle sakinleri toplantıda; geçen yıl Akçakoca Kent Konseyi Mahalle Meclisi tarafından gerçekleştirilen  etkinliklerin  ara vermeden devam etmesi istendi.

 

Toplantıda , mahallenin sorunların çözümünde daha planlı ve  etkili çalışmaların yapılması istenirken; yediden yetmişe herkesin beğeni ile izlediği  Geleneksel Yukarı Mahalle Şenliklerinin daha etkili şekilde yapılacağı belirtildi.

 

Mahalle sakinleri, halk meclisi toplantılarının bundan böyle daha sık aralarla tekrarlanması için prensip kararı aldı.

 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (11)

 • Mahalle Sakini
  Mahalle Sakini
  3.04.2021 18:41

  talihsiz bir haber, halı sahada top oynamak için toplanan insanlar artık seçim için bir araya geliyor diye yorumlamak gibi bişey olmuş.karalamak için yorum yapacaksanız yapmayın daha iyi.Yukarı Mahalle Muhtarı Mustafa YETMİŞBİR'i kutluyorum.

 • YUK.MAH.MUHTARI
  YUK.MAH.MUHTARI
  3.04.2021 18:41

  Sayın AKÇAKOCA TV 18.11.2013 Pazartesi akşamı 1010 cafe Bistroda gerçekleştirdiğimiz vede çoğunluğunu Yukarı Mahalle sakinlerinin oluşturduğu bu toplantıdaki amacımız malum olan sit alanı kapsamından kaynaklanan ve içerisinde bulunduğumuz mahalle evlerimizin ayrıca kültürümüzün var olması anlamında dernekleşme kararı almak için bu toplantıyı gerçekleştirdik amaç gaye aynı aynı olmayan bizleri o toplantıda başka olan yani bizlerin amacının dışında bir yapıyla özdeşleştirmek hayliyle sizlerin gazetecelik basın ahlakına uygun bir şekilde bizleri lanse etmemenizdir inanıyorumki sizlerde bu yanlışı görmüş üstteki yazının düzeltilmesini sağlayacağınızdan en ufak bir kuşkum yoktur ayrıca sizlerin bizlere her anlamda destek olacağınızında bilincini taşımaktayım yayın hayatınızda başarılar diler bundan sonraki yazılımlarınızda ve yorumlarınızda daha dikkatli olmanızı şahsım ve mahalle sakinleri adına beklemekteyim sevgi ve saygıyla kalın Yuk.Mah.Muhtarı Mustafa YETMİŞBİR.

 • sinan aydın
  sinan aydın
  3.04.2021 18:41

  kardeşim,haberciyim diyorsun.tafafsızım diyorsun.yanlıs ve doldurma haber yapıyor;üstüne benim tipimden ,fotomdan seçim yatırımı yaptığımı anlıyorsun,yorum yapıyorsun.ne oldu sizin 5n 1k kuralıza.insanlar sana yanlış yazmışsın diyor,bir de cevap veriyorsun.ben de sana soruyorum sen neyin yatırımı yapıyorsun.

 • MAHALLEE
  MAHALLEE
  3.04.2021 18:41

  CİGULİ DENEN ZAT.. BU HABERİ YAPAN SENSİN BU HABERE İLK YORUMU YAPANDA SENSİN.. ALTTAKİ YORUMDA YAZILDIĞI GİBİ ÇİRKİNLİĞİNİ AL VE GİT UZAK DUR...

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  Memleketini seven ve memleketi için, gelenek, görenek,örf adet ve kültürünü yaşatmak için güzel birşeyler yapmaya çalışan güzel niyetli güzel insanlara neden kendi çirkinliğinizi bulaştırmaya çalışıyorsunuz.Neden temiz niyetli, temiz yürekli, temiz yüzlü tek amacı memleketini ve kültürünü herkese hatta dünyaya tanıtmak olan bu insanları neden karalamaya çalışıyorsunuz. Karalamak diyorum çünkü gerçeğin dışında bir şey söylendiği zaman bunun altında o durumu karalamak ve yaralamak vardır. Böyle yapmak yerine ben sizden olayı doğru kaynağından doğrusunu öğrenip, basın yoluyla destek olmanızı beklerdim. KÖSTEK DEĞİL.VE BEN BU YAZINIZI GERÇEK İLGİLİ KİŞİLERİ BULUP GERÇEKLERİ YAZARAK DÜZELTMENİZİ İSTİYORUM. SAYGILAR.....

 • Ciguli
  Ciguli
  3.04.2021 18:41

  Eyüp bey, ne güzel yol almışsınız işte, maşallah yaptığınız girişimi Akçakoca'da duyan kalmadı,reklamın kötüsü olmaz diye de sizsiniz, daha ne isityorsunuz

 • EYÜP DURDU
  EYÜP DURDU
  3.04.2021 18:41

  SAYIN YETKİSİZ!!!!! BÖYLE YETKİSİZ KİŞİLER OLDUĞU SÜRECE BİR ARPA BOYU YOL ALINMAZ. YEREL SEÇİMLERE YÖNELİK NELER YAPILMASI GEREKTİĞİ TARTIŞILDI DEMİŞSİN. MADEM NELER TARTIŞILDIĞINI VE NE KARARLAR ALINDIĞINIDA SÖYLEMEZSEN VEYA SÖYLEYEMEZSEN BUYAZDIKLARINI ...... AMA OLSUN REKLAMIN İYİSİ KÖTÜSÜ OLMAZ YUKARI MAHALLE ÇALIŞIYOR ÇALIŞACAKTA SİZİN GİBİ ORTALIĞI BULANDIRIP KENARDAN İZLEYENLERE PAPUÇ BIRAKMAYACAK

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  YETKİLİ... bu yanlış haberle oradaki insanları zan altında bırakıyorsunuz.. yanlış yapıyorsunuz....

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  toplantının başından sonuna kadar oradaydım. sigara içmeye dahi çıkmadım. toplantının başından sonuna kadar bırakın seçim konuşmayı siyaset kelimesi dahi geçmedi... bu haberin kaynağı kimse klavuzunuzu değiştirin yoksa burnunuz pislikten kurtulmaz....

 • Gülten ÖZDEŞ
  Gülten ÖZDEŞ
  3.04.2021 18:41

  Sayın yetkili,Öncelikle yazınızın içeriği tamamen yanlış. Güzel düşüncelerle bir araya gelmiş halkın, siyasete alet edilmesi ve gönüllerinin yaralanması beni derinden üzdü.Hiç bir siyasi amacı olmayan bu insanların yalnız mahalle ve mahalle evlerini öne çıkartmak ve turizme kazandırmak çabasından başka bir düşünceleri yoktur.Toplantının amacı yerel seçimler de neler yapılacağı değil(bu bizim işimiz değil)Mahalle derneğinin kurulması ve önümüzdeki Baharda Mahalle ile ilgili neler yapacağımızın planlamasıdır.Bu cümlelerin maksatlı yazıldığı aşikar.Ama ben bunun zıttı olduğunu düşünmek istiyorum.Güzel işler herkes tarafından sahiplenilmeli.Bu gün bizler bu bayrağı taşıyor olabiliriz,yarın size devredeceğiz ve sizleri destekleyeceğiz.Şunu da belirtmek isterim.Hiç bir engel bizi yolumuzdan alıkoyamaz.Bir olalım,beraber olalım.İnanın bu karalamaktan daha kolay olacaktır.

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  seçimde ellerini güçlendircekler bir araya gelip..

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız