Açık cezaevi izni uzatıldı: Detayları Cumhurbaşkanı Erdoğan duyurdu

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın başkanlığında toplanan kabine toplantısı sona erdi. Erdoğan, toplantının ardından hükümlüleri ilgilendiren açıklamalarda bulundu. "Açık cezaevi izinleri uzatıldı mı, ne zaman bitecek?" gibi soruların cevap bulduğu açıklamanın detayları haberde...

Açık cezaevi izni uzatıldı: Detayları Cumhurbaşkanı Erdoğan duyurdu
24.05.2022 - 07:33
Haber Merkezi
380

Cumhurbaşkanı Erdoğan, kabine toplantı sonrası yaptığı konuşmada mahkumlarla ilgili bir duyuruda bulundu.

Açık cezaevlerindeki Kovid-19 izninin uzayıp uzamadığıyla ilgili açıklamada bulunan Erdoğan, yeni bir değerlendirme yaptıklarını söyledi.

GÖZLER TBMM’DE

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklaması şöyle: "Açık cezaevinde Kovid-19 izinleriyle yeni değerlendirme yaptık. Açık cezaevinde hükümlülerin izinlerini 31 Temmuz 2023 tarihine kadar uzatıyoruz. Meclisimizin yasal düzenlemeyi en kısa sürede hayata geçireceğine inanıyorum."

Birkaç gün önce Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamada, açık ceza infaz kurumlarında bulunanlar ile kapalı ceza infaz kurumunda bulunup da açık ceza infaz kurumlarına ayrılmaya hak kazanan hükümlülerin Kovid-19 salgını nedeniyle izne gönderildikleri hatırlatılmış ve bu izinlerin süresinin 31 Mayıs'ta sona ereceği ifade edilmişti.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız