Aramasın gözler Fahri abi tatilde

Aramasın gözler Fahri abi  tatilde
30.08.2021 - 14:27
Güncelleme 30.08.2021 - 14:31
Haber Merkezi
936
1

AK Parti'nin en kıdemli milletvekili partinin ağabeyi  Fahri Çakır, 30 Ağustos Zafer Bayramı etkinliklerinde de yer almadı. 

Düzce'de özel günlerde bir türlü görünmeyen ve eski TSO Başkanı olmaktan öte geçemeyen Fahri Çakır, yine şaşıtrmadı. MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz'ın hazır bulunduğu 30 Ağustos Zafer Bayramı etkinliklerine katılmayan Çakır'ın tatilde olduğu ve bu sebeple törenlere katılmadığı ileri sürüldü. 

Diğer yandan Milletvekili Ayşe Keşir'in ise AK Parti Kadın Kolları Genel Başkanı olduğu için Ankara'da düzenlenen törenlerde yer alması gerektiği bu sebeple Düzce'ye gelemediği öğrenildi. 

Belediye Başkanı Faruk Özlü'nün ise, belediye meclis toplatılarına katılmadığı gibi, milli bayramlar için düzenlenen hiç bir törende yer almadığı ve bu olayın kamuoyu vicdanında büyük bir rahatsızlığa neden olduğu ileri sürüldü.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Sedat
    Sedat
    31.08.2021 01:16

    Akçakoca tv illa çakacan ya maksat gıcıklık olsun

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız