Albayrak da Fransız oluyor! Başkan yarın Fransa gidiyor

Akçakoca Belediye Başkanı Fikret Albayrak, Düzceli meslektaşlarıyla birlikte Fransa’ya gidiyor

Albayrak da Fransız oluyor! Başkan yarın Fransa gidiyor
10.09.2013 - 16:31
4285

Akçakoca Belediye Başkanı Fikret Albayrak,   Düzce Belediyeler Birliği üyesi belediye başkanlarıyla birlikte, katı atık depolama, bertaraf etme ve geri dönüşüm tesislerine inceleme yapmak üzere yarın Fransa’ya gidiyor.

 

Akçakoca Belediye Başkanı Fikret Albayrak’ın katılacağı geziye Düzce Belediye Başkanı İsmail Bayram, Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz, Konuralp Belediye Başkanı Yusuf Ercan ve Cumayeri Belediye Başkanı Yakup Keleş katılacak.

 

 

Lüksemburg’daki  Katı Atık Geriye Dönüş tesislerini incelemek üzere Fransa’ya gidecek başkanlar,  11 – 14 Eylül tarihleri arasında yapacakları  iş gezisinde, üç gün boyunca üç ayrı katı atık geri dönüşüm tesislerini ziyaret edecekler.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (2)

 • Mustafa Kemalin Askeri
  Mustafa Kemalin Askeri
  3.04.2021 18:41

  Yakışır başkanıma, yolu açıkolsun. Hazır gitmişken Yılmaz Güney ve Ahmet Kaya'nın mezarına Akçakoca toprağı bırakmayı da unutmaz herhalde. Mezar başı fotolarını sabırsızlıkla bekliyoruz...

 • Ali genç
  Ali genç
  3.04.2021 18:41

  Haberde Lüksemburg'daki katı atık tesislerinin gezileciği yer alıyor, başkanın foosunda ise Paris ve Paris'in simgesi olan Eyfel kulesi gösteriliyor. Doğru olan hangisi...

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız