Akçakoca su savaşları! ( FOTO GALERİ )

Geçmişte yaşanan su sıkıntısı, bir önceki belediye başkanı Nazmi Çiloğlu’nun başını yemişti, bugünlerde yaşanan su sıkıntısı da korkarız sayın Albayrak’ı da giderek zora sokacak gibi…

Akçakoca su savaşları!  ( FOTO GALERİ )
1.09.2013 - 18:05
5725

Akçakoca’yı yönetenlerin, Akçakocalının yaşadığı su sıkıntısını çözme yerine hergün farklı bir mazeret bularak,  sorunun çözümünü yapımına yeni başlanan Akçakoca Sarıyayla barajının bitimine ertelemesi,  tartışmaları da beraberinde getiriyor.

 

Dün AK Partililer, bugün de CHP'liler kızılcık şerbeti içiyor

 

Nazmi Çiloğlu döneminde olduğu gibi,  şimdiki belediyenin suları kesmesine CHP’li belediye başkanı Fikret Allbayrak’ı destekleyenler kızılcık şerbeti içerek ses çıkarmazlarken, Albayrak karşıtları ise, aslında Akçakoca belediyesi su havzasında sorun olmadığını, sorunun mevcut belediye yönetiminin iş bilmezliğinden kaynaklandığını sosyal paylaşım sitelerinde servis ettikleri fotoğraflarla kamuoyuna anlatmaya çalışıyorlar.

 

Fotoğraflar başka belediye başka şey anlatıyor

 

AK  Akçakoca isimli Facebook paylaşım sitesi, Cumartesi akşamı , Akçakoca Belediyesi’nin Sarıyayla Su Havzasından çektikleri 7-8 fotoğrafı kamuoyu ile paylaştılar. Fotoğrafları Cumartesi günü çekildiğini belirten paylaşımcı, Akçakoca Belediyesi’nin ve belediye başkanı Fikret Albayrak’ın dönem dönem kamuoyu ile p aylaştığı sözlerin aksine, su havzasında yağmurdan kaynaklanan bir bulanma olmadığını çektikleri fotoğraflarla anlatmaya çalışıyorlar.

 

Bakalım Albayrak açıklama yapacak mı?

 

Cumartesi günü aşırı yağmur yağmasına rağmen su havzasında suyun bulanmadığını gösteren fotoğraflar, yağışı bahane ederek suyu kesen belediyeyi zora sokan fotoğraflar.

 

Bakalım bu fotoğraflardan sonra belediyeden bir açıklama gelecek mi?

...............     /       ...............

 

EDİTÖRDEN

 

HABER KRİTİK

 

Akçakoca Belediyesi’nin, milyonlarca liralık su altyapısı, ilave depolar yapmasına rağmen çeşmelerimizden sağlıklı, içilebilir su akıtamaması… cep telefonlarımıza gönderdiği mesajlarla bir gün aşırı nemi bahane ederek, diğer bir gün  aşırı yağışları bahane ederek çeşmelerimizdeki suyu kesmesi Akçakocalıların, Fikret Albayrak’ın Nazmi Çiloğlu’nun başkanlık yaptığı dönemden ne farkı kaldı sorusunu sormalarına neden oluyor.

 

Evet, gerçekten de…

 

Sayın Nazmi Çiloğlu  suyumuzu  akıtamadığı için Akçakocalılar  29 Mart 2009 ‘da sandıkta  biletini keserek evine gönderdi.

 

Sayın Fikret Albayrak,  sen de sularımızı akıtamıyorsun…

 

Bizden söylemesi, umarız senin de sonun Nazmi Çiloğlu gibi olmaz…

 

AK AKÇAKOCA'NIN PAYLAŞTIĞI

FOTOLAR

 

NOt: Foto üzerindeki yazılar bize ait değildir