Akçakoca Belediyesi Özel Kalem Müdürü Yavuz Şeref görevinden alındı!

Akçakoca Belediye Başkanı Fikret Albayrak’ın özel Kalem Müdürü Yavuz Şeref görevinden alındı.

Akçakoca Belediyesi Özel Kalem Müdürü Yavuz Şeref görevinden alındı!
5.08.2013 - 16:38
7216

 8 aydır Akçakoca Belediye Başkanlığı Özel kalem Müdürlüğü yapan Yavuz Şeref’in Fikret Albayrak tarafından görevinden alındığı bildirildi.

 

Türkgülü ile Albayrak'ın yanında yaptığı tartışma sonu oldu

 

Ocak ayından beri bu görevi yürüten Yavuz Şeref’in basın ve halkla ilişkilerde yetersiz kaldığı, belediye başkanının meclis, encümen ve grup amirleriyle koordinasyonunda yeterli performansı gösteremediği için eleştirilere neden olan Yavuz Şeref, son olarak da yıllardır gazetecilik yapan ve mesleğin duayenlerinden Tuncay Türkgülü ile yaşadığı polemik bardağı taşıran son damla olmuştu.

 

Gazeteci Tuncay Türkgülü ile yaşadığı polemik sonrası basın camiasında görevinden alınacağı konuşulan Yavuz Şeref, Akçakoca Belediye Başkanı Fikret Albayrak tarafından bugün itibarıyla görevinden alınarak belediye ile işliğinin kesildiği açıklandı.

 

Şerefin, önümüzdeki günlerde özel bir kargo şirketinde işe başlayacağı belirtildi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (10)

 • EGSOZCU HEMDE ORJİNAL
  EGSOZCU HEMDE ORJİNAL
  3.04.2021 18:41

  Orjinal kargocu ve kargocu rumuzlu ..muzlar adam kargocu lafından alınmamışki aşağılandığına dair bir şikayetide yok nerenizle okudunuz yazılanları belliki kuyruk acınız var haberi yapanında kuyruk sokumunda problem var biz her zaman doğru dürüst tarafsız haberden yanayız yanlı ve yandaş haberden hep uzağız

 • akçakocalı
  akçakocalı
  3.04.2021 18:41

  Akçakoca belediye başkanlığı antetli ve belediye başkanlığı bilgisi dahilinde bir açıklama yapılıyor gayet açık ve net fakat gazeteye farklı bir biçimde görevden alındı diye aksettiriliyor bumu sizin habercilik anlayışınız basın ahlakınız tarafsızlığınız yazık yazık yazık...

 • KARGOCU
  KARGOCU
  3.04.2021 18:41

  Orijinal kargocu hazretlerine Yavuz Şeref hazretleri için anlaşma sağladığı sektörün ne olduğu çok önemli ki özellikle belirtiyor. Akçakocalı için lojistik sektöründe de çalışsa ne olur kargo şirketinde de çalışsa ne olur, ne fark eder ki.. Lojistik sektörünü kargo sektöründen özellikle üstün görüyor ki bu noktanın üzerinde duruyor. Mademki sektörün farkını anlatmaya çalışıyor yurt içi mi yurt dışı mı yada ikisini birden yapan bir lojistik şirketi olup olmadığının detaylarını da verseydi.Merak ettim akraba mısınız yoksa yakın arkadaş mı.Yoksa aynı siyasi düşüncenin ortak savunucuları mı?

 • Orjinal KARGOCU
  Orjinal KARGOCU
  3.04.2021 18:41

  Ben de kargocuyum ama ben alınmadım.Yazıda kargocuyu aşağılayan bir söz göremedim.Adam anlaşma sağladığı iş sektörünü yazmış. Seni yalancı kargocu. Konuyu senin gibi anlayan senin gibi olsun.Biz ereğli de yıllardır kargoculuk yapıyoruz ama lojistik hizmetlerinin çok ayrı olduğunu da bilecek kadar akıllıyız. Bu alemde Sizin gibi çamurcuları çok gördük. Unutmayın bir gün attığınız o çamurun içinde boğulur gidersiniz. Bu mesajı da bekleyen yorumlara koyarsınız. Çamurcu Sansürcüler....

 • Başkan Bey Tercihini Yapmış
  Başkan Bey Tercihini Yapmış
  3.04.2021 18:41

  İnsanların fikirleri yön bulmadığı yerde tercih edecekleri "gitmek" olacaktır. tabi gitmesini isteyen insanlarla beraber başkan beye başarılar. Azimli çalışmalarından dolayı yavuz beyi tebrik ediyoruz.

 • KARGOCU
  KARGOCU
  3.04.2021 18:41

  KARGOCUDAN Yavuz Şeref hazretlerine. Bir yerden bir yere yük ve posta taşıyan şirketlere kargo şirketi, mal ve hizmetlerin sağlanmasına yönelik etkinliklerin sağlanmasına yönelik etkinliklerin planlanmasına yönelik işler yapan şirketlere Lojistik şirketi denir. Sonuç itibari ile ikisi de iş. Ne yani lojistik şirketinde çalışınca daha kaliteli mi olunuluyor? Bir kargo şirketi çalışanı olarak Yavuz Şeref hazretlerinin çalışacağı işten daha aşağılık bir işte mi çalışıyorum. Bu nasıl bir zihniyettir? Bu zihniyetteki birini işe alıp sonra işine son veren zihniyeti de kınıyorum.

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  Gördüğüm tanıdığım kadarıyla efendi bir kişiliğe sahip beşeri münasebetleri iyi olan biriydi ben bu haberin doğru olduğuna inanmıyorum. tamammen taraf bencil bir şekilde karalama yazısı olmuş. lütfen gazeteciliği uydurmasyon olarak bizlere sunmayın. doğru tarafsız haber yapmaya özen gösterin...

 • Yavuz ŞEREF
  Yavuz ŞEREF
  3.04.2021 18:41

  Öncelikle Basının Etik,Tarafsız ve Kamuoyunu doğru bilgilendirme görevi olduğu tarafınıza hatırlatır, sizlere göndermiş olduğum basın açıklamasının doğru ve tarafsız bir şekilde okunarak kamuoyuna yansıtılmasını rica ederim. 8 aylık görevim süresi içersinde gerek basınla,gerek birim müdürlerini koordinasyonunun sağlanması ile gerekse encümen üyelerimiz ile gerekse de halkımız ile iletişimimi hep sağlıklı yürütmeye çalıştım. Bu çalışmaları yürütürken amacım hem özel sektör deneyimi mi aktarmak hem de Belediyecilik anlamında kendime katkı yapmaktı. İlerleyen zaman içersinde Kariyerim açısından doğru olacağını düşündüğüm bir teklife evet diyerek kendi isteğim ile görevimden ayrıldım. Anlaşma sağladığım firma bir kargo değil Lojistik Şirketidir.Sanırım Lojistik kelimesini benim sizlere açıklamam gerekmiyordur.Bu zaman kadar olmadığı gibi şimdi de kimseye bir saygısızlık yapmadım. Ancak şahsımla ilgili olarak yapmış olduğunuz doğruluktan tamamen uzak haberiniz beni, ailemi ve çevremi ziyadesi ile üzmüştür.Akçakoca da şahsımı tanıyanlar bu haberin doğru olmadığını anlayacaktır lakin tanımayanları bu şekilde yanıltmanız basın ahlakına sığmamaktadır.Sizlerden teşekkür beklemiyorum ama hiç olmaz ise verilen emeğe ve aile ismine saygılı olmanızı ve doğru haber yapmanızı isterdim. Canınız sağolsun bu saatten sonra sizleri değiştirmeyeceğim aşikar ama ben yapılan haksızlıkları Allaha havale ediyorum. Saygılarımla.

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  İsabetli karar olmuş, maşallah belediyede değirmen gibi, hababam insan ögüdüyor

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  Yavuz beyin Akçakocaserüveni çok hızlı başladı, kötü bitti. Bunu kendisi istedi.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız