AKKAYA KORULUĞU’NDA GÖRKEMLİ İFTAR

Akkaya Köyü Muhtarı Refak Koçak’ın Köy Mesire Alanı’nda verdiği görkemli iftar yemeğine katılım oldukça yüksekti.

AKKAYA KORULUĞU’NDA GÖRKEMLİ İFTAR
31.07.2013 - 16:27
6589

 

Düzce’den bir catering firmasıyla anlaşma yaparak 600 kişilik yemek ve servis hizmeti kiralayan Muhtar Refak Koçak, Köy koruluğunda son derece modern görünüme sahip masa-sandalye grupları ve yüksek hizmet standardıyla takdirleri kazandı.

 

 

İlçe Kaymakamı Aykut Pekmez başta olmak üzere, Akçakoca protokolünün neredeyse tamamının iştirak ettiği Akkaya Köyü iftar yemeğinde; İGM (İL Genel Meclisi), siyasi partiler, STK (Sivil Toplum Kuruluşları), vakıf ve dernekler ile oda-borsa temsilcileri ve muhtarların yanı sıra çok sayıda vatandaş da Akkaya Köyü halkını iftar yemeği davetinde yalnız bırakmadı.

 

 

600 kişilik davetli topluluğu, Akkaya deresi kıyısında yer alan mesire alanında, sık ağaçlıkların arasında bulunan düzlüğe kurulan sofralarda birlikte yemek yerken, serin bir Temmuz akşamında açılan iftarda, sunulan leziz yemekler ve ardından ikram edilen çayla birlikte bol bol oksijeni de içlerine çekme fırsatı yakaladılar.

 

Akkaya Köyü Muhtarı Refah Koçak, iftar davetleriyle ilgili olarak gazetemize yaptığı açıklamada şunları söyledi :

 

 

‘’ İftar yemeğimizi Köy Muhtarlığı olarak verdik. Bu yemekle amaçladığımız, Akkaya Köyü halkıyla bürokrasi arasındaki kaynaşmayı sağlamaktır. Akkaya Köyü olarak daha önceleri de birbirinden farklı etkinlikler düzenlemiştik, fakat iftar yemeği davetini ilk defa

veriyoruz. Bugün ilkini verdiğimiz iftar yemeğimizi bundan böyle her sene vererek geleneksel hâle getirmeyi düşünüyoruz. Davetimize icabet eden tüm katılımcılara bir kez daha teşekkür ediyorum.’’    

    

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Ad Soyad Giriniz...
    Ad Soyad Giriniz...
    3.04.2021 18:41

    muhtarım tebrikler geniş bir organizasyon yapmışsınız...

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız