Tezel Camping patronundan geleneksel iftar yemeği…

Tezel Camping’in işletmecisi ve Akçakoca Turizm Tanıtma Derneği Başkanı Sinan Tezel, geleneksel iftar yemeği davetini bu sene Ramazan’ın ilk gününde verdi.

Tezel Camping patronundan geleneksel iftar yemeği…
10.07.2013 - 11:17
5415


Belediye Başkanı Fikret Albayrak’ın eşiyle birlikte konuk olduğu iftar yemeğine çok sayıda davetlinin katıldığı gözlemlenirken, Akçakoca yerel basınından bazı temsilcilerin de yemekte hazır bulunduğu görüldü.

 

 

Tezel Camping terasında yenen iftar yemeğinin ardından kısa bir konuşma yapan Sinan Tezel, öteden beri hayata geçirdikleri iftar buluşmalarının ömürleri elverdikçe devam edeceğini ve bu tür davetlerden son derece mutluluk duyduklarını ifade etti.

 

 

Yaklaşık iki saat süren yemek ve sohbet faslının ardından Tezel Camping’den ayrılan davetli topluluğu, yenilen leziz yemekler ve birbirinden güzel tatlıların ikram edildiği yeni iftarlarda buluşmak dileğiyle turistik mekâna veda etti.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız